Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Rucaptcha.com - Captcha Cöz Ruble Kazan

foryoubtc09

Kıdemli Üstçavuş
site kısaca captcha cözerek ruble kazandıran bir sisteme sahip, site yıllardır ödemelerini eksiksiz yapıyor..

captchaları siteden yapmayın, sitenin izin verdiği RuCaptchabotları pc yada telefonunuza kurarak kullanın..

botların pc ve android telefonlar için olanları mevut, ios henüz yok..

RuCaptchabot ların kurulumu:
11122223333.png

bu bölümdende pc yada android olanını secebiliyorsunuz, ben her ikisinide kullanıyorum..pc versiyonda aynı anda 2 captcha birden yapabiliyorsunuz, ikinci captcha her zaman gelmeyebiliyor..
33322211.png

daha sonra bota giriş yaparak sitedeki Client KEY (müşteri anahtarınızı) ekleyip captcha ları yapmaya başlayabilirsiniz..

ödeme yeri ve limitleri: WebMoney, Payeer 15 ruble Yandex.Money, QIWI 16 ruble BitCoin, PerfectMoney, AdvCash 30 ruble

ödemeler genellikle aynı gün içerisinde gelmektedir hafta sonları hariç, bazı durumlarda yoğunluk dolayı 2-3 gün sürmektedir..

uyarı: Client KEY (müşteri anahtarı) kimseyle paylaşmayın..

alınan örnek ödeme
258852.png

refli üyelik için lütfen tıklayınız:

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 captcha ortalama 0.07 ruble ile 0.16 ruble arasında kazanç veriyor..
botun pc versiyonunda çift captcha yağmuru oluyor bazen 2 saatte 50 ruble yaptıgım oldu..
android versiyonda 15 saniyede 1 captcha rahat yapıyorum, genellikle film/mac izlerken kullanıyorum günlük ortalamam 25 rublelerde oluyor..

2 ayda toplam cözdüğüm captcha sayısı 20111 buda 25 usd seviyelerinde yapıyor..

ben konuya vakıf değilim okumadım ama yazılımsal durumlar var belki bilirsiniz.

OCR programları işe yarıyor mu ? otomatik çözmek için
JDownloader kullanılabilir mi ? tamamen beyin fırtınası için yazdım..

captcha çözme olayları olunca aklıma bunlar geliyor eskiden yapılıyordu otomatik çözme olayları.

Admin bey
ben konuya vakıf değilim okumadım ama yazılımsal durumlar var belki bilirsiniz.

OCR programları işe yarıyor mu ? otomatik çözmek için
JDownloader kullanılabilir mi ? tamamen beyin fırtınası için yazdım..

captcha çözme olayları olunca aklıma bunlar geliyor eskiden yapılıyordu otomatik çözme olayları.
Otomatik captcha bence imkansız gibi birşey bende cok araştırdım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri