Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Saadet Zinciri Nedir? Ponzi Sistemlere Yönelik Açıklayıcı Video

İnternette dolaşırken denk geldim. Saatlerce anlatsakta bazıları bazı şeylere ikna olmuyor malum. O yüzden bu videonun oldukça faydalı olacağı kanaatindeyim. Kripto paralar ve buna bağlı sektörlerde de sıkça rastlanılan saadet zincirleri, ponzi sistemleri çok güzel özetlemiş. Daha güzel anlatılamazdı.

YouTube den araştırmadım var mı bu video diye varsa ulaşımı daha kolay olur. İsteyen paylaşabilir :)

Evet ne yazık ki piyasada çok fazla saadet zinciri, ponzi sistem mevcut. Ben de 1-2 tanesinden tabiri caiz ise kazık yedim. Bu piyasada çok yeniydim ve yatırım yaptığım bazı sistemler, ben yatırım yaptıktan 2 gün sonra patladı. Hatta bir tanesi ertesi sabah patladı. Ne yazık ki bu sistemleri tanıtanların sözlerine çok da kanmamak lazım. Her ne kadar yüksek yatırmayın, üzülmeyeceğiniz miktarlar yatırın deseler bile, bir şekilde sistemleri çekici hale getirebiliyorlar sözleriyle. Elbette zarar etmemizi istemiyor olabilirler ama neticede insanlar para yatırıyor ve sistem patladığında zarar eden birileri muhakkak oluyor. Bu bir çeşit ku*ma*r ve kasa her zaman kazanır. Piyasaya yeni girmiş arkadaşlarımıza yatırım yapma konusunda dikkatli olmalarını öneririm.

saadet zincirlerinin en son örneği Türkiye Mining'tir en son zaten kaçarken %25 kar vereceklerini ilan ederek kaçtılar. yaklaşık 7-8 ay aktiftiler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri