Neler yeni
probit borsası

Sadece 3 Haftada 0.19 BTC’sini 8 BTC’ye Çıkartan Trader Başarısının Sırrını Paylaştı!

  • Inflation: Enflasyon, belli bir zaman boyunca fiyatların sürekli yükseliş göstermesi durumudur.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
14
Puanları
185
Konum
İstanbul/Türkiye
Web sitesi
www.hadimkoybilgisayar.com.tr


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Kripto para işlemlerini Twitter’da şeffaf bir şekilde paylaşmasıyla tanınan anonim kripto para trader’ı SalsaTekila, oldukça küçük miktardaki BTC’sini (0.19 BTC) hızlı bir şekilde nasıl 100.000 dolara (8 BTC) çıkardığının detaylarını paylaştı.

“Kartlarınızı Doğru Oynamalısınız”
Kripto para trader’ı Koroush AK tarafından sunulan Market Meditations podcast’ine konuk olan SalsaTekila, vadeli kripto para işlemleri platformu Bybit’in trade yarışmasında nasıl lider trader’lardan biri olduğuna ilişkin bazı sırlar verdi. SalsaTekila:

En önemli nokta, bu yarışmaların kesin olarak tipik bir ticaret yolculuğunuz olmadığıdır. Küçük bir hesaba göre, çoğu zaman büyük riskler almanız gerekir. Kartlarınızı doğru oynamalısınız. Başlamanıza izin verdikleri minimum miktarla başlayın ve büyük bir yatırım getirisi (ROI) yüzdesine dönüşecek bir şey oluşturmaya çalışın… 0,1 BTC ile başlarsanız ve güzel bir galibiyet serisi elde ederseniz kazancınızın boyutunu oldukça hızlı bir şekilde ölçekleyebilir, artırabilirsiniz.

BitcoinKazanma.jpg

“Temelde Çok Büyük Riskler Almanız Gerekiyor”

Kripto para stratejisti ayrıca 0.19 BTC’yi sadece üç haftada 8 BTC’ye çıkartma yolculuğunda aldığı riskin rolünü şu sözlerle açıklıyor:

Baştan büyük riskler almaya başlamalısınız çünkü kazananlar gördüğümüz gibi %4000 ROI’ye sahip olacak. Dolayısıyla, işlem başına tipik %2’lik hesap riskinizle işlem yapıyorsanız liderlik tablosuna giremezsiniz. Böyle bir şansınız yok… Temelde çok büyük riskler almanız gerekiyor.
“En Büyük Risk Para Kaybetmek Değil, Vakit Kaybetmek”

SalsaTekila’nın gözünde, Bybit’in trade yarışmasını kazanmak parasal riskten daha fazlasını gerektiriyordu:

Büyük fırsat maliyeti çoğunlukla zamandı. Eğer iflas edersem, hesap bakiyemi toparlamak için çok zaman harcamam gerekecekti. Belki 0.1 BTC kaybedecektim veya yeniden yatırım yapsam 0.2 BTC kaybedecektim. Bu büyük bir rakam değil. Genel olarak büyük meblağ riske edilmedi. Çoğunlukla yatırım riski zamandı ve Sonunda, birinci olmaya çok yaklaştığımda aslında para kaybetme riski burada karşıma çıktı.
SalsaTekila, neden bu kadar şeffaf bir şekilde kripto para ticareti yaptığını da açıklık getirdi. Trader, bunu ünlü olmak için yapmadığını şu sözlerle ifade etti:

Bence çoğu trader’ın başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu şeyler kendisine karşı dürüst olmak, kararlarına, ve hesap verebilir olmak. Kararlarınızın sorumluluğunu almalısınız ve kendinize karşı dürüst olmalısınız.
 

Üst