Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

satoshiturk.com Forumu Hakkında Düşünceleriniz Neden Buradasınız ?

kwon

Üstçavuş
Selamlar değerli satoshiturk üyeleri dün birden aklıma geldi siz kullanıcıların buradaki amacı nedir yani neden buradasınız forumun geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir tartışma konusu olsun diye sormuyorum bunları fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ettiğim için soruyorum ilk olarak ben cevap veriyim soruma.

Yaklaşık 3-4 gün civarı bir abi tavsiyesi ile katıldım aranıza buradaki amacım forumun daha yeni olduğunu gördüm yaklaşık ilk 50 kullanıcı arasında yerimi aldım bunun bana faydası az kullanıcı olduğundan forumdaki gelişmem daha kolay olacaktır başka bir forum sitesinde olmuş olsam herkes yerini almış tanınmış güven sağlamış ben yeni olduğum için aralarında kaynayıp gidecektim ilk düşüncem bu.

İkinci olarak kodlama dersleri görüyorum gördüğüm dersleri bu forumda arşiv haline getirebilirim yani bir nevi kendi ajandam gibi kullanabilirim forumu hem bana faydası oluyor hemde öğrenmek isteyenler için hazır bir arşiv oluşturmuş olacağım.Başka bir sebebi ise satoshi kazanmak bunu inkar edemem diğer forumlarda böyle bir özellik şuan mevcut değil programlama işlerini yapmak zorundayım ve yaptıklarımın karşılığını forumdan satoshi olarak alıyorum.

Forum hakkında düşüncem ise ilerleyen zamanlarda adı sayılır forumlar arasında yerini alacaktır gün geçtikçe yeni özellikler geliyor güncellemeler yapılıyor yeni yeni oturmaya başlıyor biz erken geldiğimiz için şanslı sayılırız.

Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar sizde 5 dakikanızı ayırıp düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim tekrar dediğim gibi tartışma konusu olsun diye açmadım konuyu düşüncelerinizi merak ediyorum.

Herkese iyi forumlar.

@kwon güzel bir başlık olmus teşekkür ederim
sayende bu konu altında forumumuz hakkındaki düşünceleri de öğrenmiş olucaz. bir yere geleceksek hep beraber geleceğiz
Reklam geliri ve finansman nasıl sağlanacak, bunu da merak ediyorum tabi.
bu konuda elimizden geleni yapıyoruz yapmaya devam edicez.

herkese iyi forumlar.

Ben bu forumun gerçekten ilerleyeceğini ve iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bugün yazdığım diğer bir yazıda da bahsettiğim gibi, denenmemiş şeyleri deneyince başarılı olma ihtimali bir hayli yüksek diyebilirim. Bu forum da denenmemiş bir şey. Bu sayede yükselecek...

Genel olarak sevdiğim ve ilgili olduğum konular olduğu için her zaman takipte olacağım ve yorumları okuyacağım.

Bu tarz yabancı forumları da takip ediyordum. Bir kaçında aktif olarak yazarlık da yaptım. Açıkçası foruma girmeden önce kitleyi araştırdım. paylaşımların kalitesi olsun, adminlerin sitede aktif olması olsun beni burada yazmaya itti. Yabancı forum sitelerinde karşılaştığım sorunlardan biri geri dönüş alamıyor oluşumdu. zaten sizin de bahsettiğiniz gibi kemik kadro oturunca yeni gelenler eskiler kadar kıymet görmüyor. Bunun böyle olması gerekiyor da açıkçası. adamlara mail atıyorum, telegramdan yazıyorum kesinlikle bir dönüş yapmıyorlar. Bu foruma ise yeni olması ve anadilimde kendimi çok daha rahat ifade edebileceğimden ötürü katılmaya karar verdim. hem zaten kripto borsasına ilgisi olanlar için çok gerekli bir oluşum bence. Ben de bu forumun eskilerinden olmak için katılmış bulunmaktayım. Gidişatı hep beraber göreceğiz artık.

Forumun ilerde güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Türkiyede böyle bir sistem yapan yok. Yerimizi şimdiden aldık. Elimden geldiği kadar kaliteli bilgili içerikler üretiyorum mesajım burda dursun 1 sene sonra bakalım ne olacak :)

Forumun ilerde güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Türkiyede böyle bir sistem yapan yok. Yerimizi şimdiden aldık. Elimden geldiği kadar kaliteli bilgili içerikler üretiyorum mesajım burda dursun 1 sene sonra bakalım ne olacak :)
Aynı şekilde düşünüyorum zaten Yatırmcının referans linki ile buraya geldim mantık olarak güzel sistem benim buraya gelme niyetim para kazanmak ve paylaşım yapmaktı wmaracı üyeliğim var ancak paylaşım yapamıyordum bir kere yaptım uyarı aldım malesef sonra yapmadım, ilk günlerden burda da uyarı adlım dikkatli kullanmalıyız :) bu arada adminlerin oldukça aktif olduğunu düşünüyorum.

Bende burada ileriye dönük BTC yatırımlarımı nasıl değerlendirmem gerek onu planlıyorum. Ayrıca yakın bir tarihte ev alma planlarım olduğu için yavaş yavaş para kazanma çabalırımda mevcut. Forumda hem bilgi alma amaçlı hemde para kazanma amaçlı takılıyorum :) Hatta level 5 de iken daha fazla aktif olacağımı düşünüyorum :) Level 4 den sonra makale paylaşımlarımı gerçekleştiricem. Günde 15-20 adet 1000 kelimelik makaleler yüklemeyi planlıyorum :) Hazırda beklettiğim 300 den fazla makalem var :) Umarım yakın zamanda level 4 olurum :)

Selamlar değerli satoshiturk üyeleri dün birden aklıma geldi siz kullanıcıların buradaki amacı nedir yani neden buradasınız forumun geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir tartışma konusu olsun diye sormuyorum bunları fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ettiğim için soruyorum ilk olarak ben cevap veriyim soruma.

Yaklaşık 3-4 gün civarı bir abi tavsiyesi ile katıldım aranıza buradaki amacım forumun daha yeni olduğunu gördüm yaklaşık ilk 50 kullanıcı arasında yerimi aldım bunun bana faydası az kullanıcı olduğundan forumdaki gelişmem daha kolay olacaktır başka bir forum sitesinde olmuş olsam herkes yerini almış tanınmış güven sağlamış ben yeni olduğum için aralarında kaynayıp gidecektim ilk düşüncem bu.

İkinci olarak kodlama dersleri görüyorum gördüğüm dersleri bu forumda arşiv haline getirebilirim yani bir nevi kendi ajandam gibi kullanabilirim forumu hem bana faydası oluyor hemde öğrenmek isteyenler için hazır bir arşiv oluşturmuş olacağım.Başka bir sebebi ise satoshi kazanmak bunu inkar edemem diğer forumlarda böyle bir özellik şuan mevcut değil programlama işlerini yapmak zorundayım ve yaptıklarımın karşılığını forumdan satoshi olarak alıyorum.

Forum hakkında düşüncem ise ilerleyen zamanlarda adı sayılır forumlar arasında yerini alacaktır gün geçtikçe yeni özellikler geliyor güncellemeler yapılıyor yeni yeni oturmaya başlıyor biz erken geldiğimiz için şanslı sayılırız.

Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar sizde 5 dakikanızı ayırıp düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim tekrar dediğim gibi tartışma konusu olsun diye açmadım konuyu düşüncelerinizi merak ediyorum.

Herkese iyi forumlar.
Kaliteli formlara önceden üye olup yer kapmak çok güzel birşey, forumun geleceği parlak gözüküyor. İlgilenen adminler, Küfürsüz ortam, daha niceleri..

Kaliteli bir forum gibi gördüğüm nacizane benim dileğim tabiki asil amaci kripto para bitcoin ekonomik gelismeler ulkenin durumu güncel olaylar gibi şeyler ama bunun dışında bilgiyasar kodlamadan ağ sistemlerine teknolojiden kitap film müzik gibi tavsiyeler ve farkli kategorilerdede bilgili arkadaşlarımızın deneyim ve tecrübelerini bizimle paylaşması,yelpazemizin gelişmiş olmasını isterim

Merhaba. :)

Birincil amacım insanlara yardımcı olmak. İkincil amacım insanlara çok yardımcı olmak. Üçüncü amacım insanlara daha çok yardımcı olmak.

Ben uzun zamandır kripto piyasasındayım. Bu uzun zamandan önce de başka bir uzun zaman diliminde Fiat paralar piyasasındaydım. İlk girdiğimde hiçbir bilgim yoktu. Kimde ne öğrensem diye alelavare site site dolaşıyordum. Bir gün adını sanını bile bilmediğim bir adam çıktı karşıma ve benden zerre beklenti içine girmeden bildiklerini bana aktarmaya başladı. Beraber aldık beraber sattık. Yaparak yaşayarak öğretti bana her şeyi. Gümüş, altın. Dolar, Sterlin alım satımı yapıyorduk. Sonra BTC ile tanıştık benim 100 liralık deneme yatırımımla. O yüz lira kısa süre içinde 250 lira olunca durumlar değişti ve toptan Bitcoin'e yöneldik. Bildiklerimizi Bitcoin üzerinde denedik ve başarı elde edince devam ettik.

Daha sonra Hocam diye hitap ettiğim bu adam aniden gitmek istediğini söyledi ve her zaman ben olmayacağım. Kendi ayaklarının üstünde durabilir durumdasın, sana hapları verdim, gidiyorum dedi. Gitti.

Onun sayesinde minik yatırımım büyüdü, büyüyor. Arada kayıplar da yaşıyorum tabi ama üstesinden gelebiliyorum.

İşte burada asıl amacım devreye giriyor. Benim o zamanki durumumda olduğu gibi onlarca insan var. Yatırım yapmışlar, kazanmak istiyorlar ama bilgi yok. Üstelik yalan yanlış fikirlere sahip insanlara inanışlar ve kayıp üstüne kayıp yaşıyorlar. Amacım böyle insanlara net olarak yatırım tavsiyesi olmasa da ışık olacak birkaç paragraf ile yardımcı olmak.

Bu sitede ise herkesin olduğu gibi benim de tabi ki pasif gelir elde etme isteğim var; ama ben kazanacağımı zaten başka yerden kazanıyorum. Aslen sahip olduğum ama yukarıda yazıyor zaten. Hedef kitlem bu ve benzeri sitelerde olduğu için buralarda takılıyorum.

Umarım herkes güzel olur burada. Site güzel bir site. Hayalleri var sitenin ve bu hayalleri gerçekleştirebilecek mi hep beraber göreceğiz.

Bunu görmenin yolu ise kaliteli içerik üretmek. Okur olmayın yazar olun. Başkasının fikirleri ile değil kendi fikirlerinizle farkınız ortaya koyun ve takipçilerinizi arttırın. Forum ile beraber siz de gelişin.

Olur da amacınız kısa yoldan, yorulmadan para kazanmaksa ileride görürsünüz Babaeski'yi.

Güzel konu açmışsın hocam. Ellerine sağlık.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri