Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

satoshiturk.com Forumu Hakkında Düşünceleriniz Neden Buradasınız ?

kwon

Üstçavuş
Selamlar değerli satoshiturk üyeleri dün birden aklıma geldi siz kullanıcıların buradaki amacı nedir yani neden buradasınız forumun geleceği hakkında düşünceleriniz nelerdir tartışma konusu olsun diye sormuyorum bunları fikirlerinizi düşüncelerinizi merak ettiğim için soruyorum ilk olarak ben cevap veriyim soruma.

Yaklaşık 3-4 gün civarı bir abi tavsiyesi ile katıldım aranıza buradaki amacım forumun daha yeni olduğunu gördüm yaklaşık ilk 50 kullanıcı arasında yerimi aldım bunun bana faydası az kullanıcı olduğundan forumdaki gelişmem daha kolay olacaktır başka bir forum sitesinde olmuş olsam herkes yerini almış tanınmış güven sağlamış ben yeni olduğum için aralarında kaynayıp gidecektim ilk düşüncem bu.

İkinci olarak kodlama dersleri görüyorum gördüğüm dersleri bu forumda arşiv haline getirebilirim yani bir nevi kendi ajandam gibi kullanabilirim forumu hem bana faydası oluyor hemde öğrenmek isteyenler için hazır bir arşiv oluşturmuş olacağım.Başka bir sebebi ise satoshi kazanmak bunu inkar edemem diğer forumlarda böyle bir özellik şuan mevcut değil programlama işlerini yapmak zorundayım ve yaptıklarımın karşılığını forumdan satoshi olarak alıyorum.

Forum hakkında düşüncem ise ilerleyen zamanlarda adı sayılır forumlar arasında yerini alacaktır gün geçtikçe yeni özellikler geliyor güncellemeler yapılıyor yeni yeni oturmaya başlıyor biz erken geldiğimiz için şanslı sayılırız.

Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar sizde 5 dakikanızı ayırıp düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim tekrar dediğim gibi tartışma konusu olsun diye açmadım konuyu düşüncelerinizi merak ediyorum.

Herkese iyi forumlar.

Aslında güzel bir konu olmuş dediğin gibi kardeşim eski forumlarda böyle bir kanı var eskilerin hatrı sayılıyor, peki öyle olması gerekir mi ? şahsi düşüncem evet gerekir. Bu yüzden ilk üyelerden olmayı bende her zaman sevmişimdir, Yerimi alayım kalsın bir köşede derim.

Ama şöyle bir ön yargı var forumlara karşı, Öldü, bitti, artık forumlar tutmaz gibi, bu algı bana göre yanlış bir algı insanlar yıllardır forumlarda paylaşım yapıyor ve sonra gelenler ise bilgiler ediniyor, Peki ilk paylaşımları yapanlar ne yapıyor ? Sonraları hevesleri kırılıyor, Teşekkür edilmiyor, Geri dönüş sağlanmıyor vs.. bir çok sebebi var. Forum sahipleri ne yapıyor ? reklam alım satımı yapıyor para kazanıyor nereden ? forumda paylaşım yapan kişiler üzerinden... Oysa forumdaki herkese bir gelir kaynağı sunsalar daha verimli daha kaliteli bir yer olur, dikkat ediyoruz diğer yetkililerle birlikte. insanlar para kazandığı zaman paylaşımlarınıda ona göre yapıyor. Ellerinden geldiğince kaliteli içerik koymaya çalışıyor. Bence bu yüzden SatoshiTURK Türkiye'de ilk.. Gelirleri her zaman için arttırma taraftarıyız şunu bilin ki bir gelirimiz yok şuan, ileride level sistemine düzenleme gelebilir, Gelir artabilir veya Düşebilir ama elimizden geldiğince kimseyi mağdur etmeyiz.

İlk Reklam Geliri Kanıtları İle Birlikte Yetkilier Hariç ilk 50 Üyeye Paylaştırılacak Arkadaşlar -- +Satoshi
Yetkililer : @gkkrlmz @ant @Vonzarovich @admin @KriptoAbis

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında güzel bir konu olmuş dediğin gibi kardeşim eski forumlarda böyle bir kanı var eskilerin hatrı sayılıyor, peki öyle olması gerekir mi ? şahsi düşüncem evet gerekir. Bu yüzden ilk üyelerden olmayı bende her zaman sevmişimdir, Yerimi alayım kalsın bir köşede derim.

Ama şöyle bir ön yargı var forumlara karşı, Öldü, bitti, artık forumlar tutmaz gibi, bu algı bana göre yanlış bir algı insanlar yıllardır forumlarda paylaşım yapıyor ve sonra gelenler ise bilgiler ediniyor, Peki ilk paylaşımları yapanlar ne yapıyor ? Sonraları hevesleri kırılıyor, Teşekkür edilmiyor, Geri dönüş sağlanmıyor vs.. bir çok sebebi var. Forum sahipleri ne yapıyor ? reklam alım satımı yapıyor para kazanıyor nereden ? forumda paylaşım yapan kişiler üzerinden... Oysa forumdaki herkese bir gelir kaynağı sunsalar daha verimli daha kaliteli bir yer olur, dikakt ediyoruz diğer yetkililerle birlikte. insanlar para kazandığı zaman paylaşımlarınıda ona göre yapıyor. Ellerinden geldiğince kaliteli içerik koymaya çalışıyor. Bence bu yüzden SatoshiTURK Türkiye'de ilk.. Gelirleri her zaman için arttırma taraftarıyız şunu bilin ki bir gelirimiz yok şuan, ileride level sistemine düzenleme gelebilir, Gelir artabilir veya Düşebilir ama elimizden geldiğince kimseyi mağdur etmeyiz.

İlk Reklam Geliri Kanıtları İle Birlikte Yetkilier Hariç ilk 50 Üyeye Paylaştırılacak Arkadaşlar
teşekkür ediyorum yorumunuz için çok haklısınız herkese bir gelir kaynağı sunsalar işlerini severek yaparlar (y)

Sana da Selam @kwon, öncelikle benci düşüncemi söyleyeceğim. Amacım kripto para dünyasında bir gerçek varsa (ki şuan var) bunu yakından takip edebilmek. Öğrenmek isteyenlere bir zemin oluşturabilmek. Belki de neler olup bitiyor bir çoğunu takip edemiyoruz ama burada değerli düşüncelerini paylaşan bir topluluk olduktan sonra, ki o süre epey bir zaman alacaktır. Yıkılmadan bunu ayakta tutabilirsek, o zaman birbimize neler katabiliriz tarzında birçok girişimde bulunabiliriz.

Sen ilk 50'de, ben ise ilk 3'te yer almaktan gurur duyuyorum. Bu forumu yaşatmak hepimize bağlı. Çok güzel bir söz vardır "VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR" ilkelerimin arasındadır ki bu forumda da bu karşılıklı nezaket içerisinde filizlenmeye başladı.

Admin yüreği güzel insan cömertliğini yaptı, sizlerle birlikte kalkındırırsak pastayı her zaman bölüşebiliriz.
İlk Reklam Geliri Kanıtları İle Birlikte Yetkilier Hariç ilk 50 Üyeye Paylaştırılacak Arkadaşlar -- +Satoshi

Üyesi olduğum bir forum da , buradaki adminimizin bir davet yazısı veya bir üye olma linki vardı sanırım, tam hatırlayamadım. kayıt oldugumda neredeyse hiç kimse yoktu satoshiturk forumunda . şimdi 3-5 katılımlarla biraz hareketlendi. Belki yolun başında bile değil.
Buna benzer bir yabancı forum sitesine de ilk açıldıgı yıllarda üye olmuştum 4 yıl önce gibi (halen aktifim), ilk başlarda sessiz sedasız birazda sıkıcıydı. şimdi yanılmıyorsam 100.000 bin üyeyi yakın zaman da geçti.
o zamanlar geldiğinde burada olmak ,eski bir üye olmak bence daha güzel olacak .

Neden buradayım, elbette önce hakkını vererek kazanç elde etmek , bilmediğim ama ilgi duyduğum alanlarla ilgili bilgi sahibi olmak , yeni bir oluşumun parçası olup katkı sunabilmek vs. diye açıklayabilirim burada olma nedenlerimi .
Ve -- Buralar Değerlenecek, Yerinizi Ayırın.... ( işte burası kopya :) )

Sana da Selam @kwon, öncelikle benci düşüncemi söyleyeceğim. Amacım kripto para dünyasında bir gerçek varsa (ki şuan var) bunu yakından takip edebilmek. Öğrenmek isteyenlere bir zemin oluşturabilmek. Belki de neler olup bitiyor bir çoğunu takip edemiyoruz ama burada değerli düşüncelerini paylaşan bir topluluk olduktan sonra, ki o süre epey bir zaman alacaktır. Yıkılmadan bunu ayakta tutabilirsek, o zaman birbimize neler katabiliriz tarzında birçok girişimde bulunabiliriz.

Sen ilk 50'de, ben ise ilk 3'te yer almaktan gurur duyuyorum. Bu forumu yaşatmak hepimize bağlı. Çok güzel bir söz vardır "VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR" ilkelerimin arasındadır ki bu forumda da bu karşılıklı nezaket içerisinde filizlenmeye başladı.

Admin yüreği güzel insan cömertliğini yaptı, sizlerle birlikte kalkındırırsak pastayı her zaman bölüşebiliriz.
Üyesi olduğum bir forum da , buradaki adminimizin bir davet yazısı veya bir üye olma linki vardı sanırım, tam hatırlayamadım. kayıt oldugumda neredeyse hiç kimse yoktu satoshiturk forumunda . şimdi 3-5 katılımlarla biraz hareketlendi. Belki yolun başında bile değil.
Buna benzer bir yabancı forum sitesine de ilk açıldıgı yıllarda üye olmuştum 4 yıl önce gibi (halen aktifim), ilk başlarda sessiz sedasız birazda sıkıcıydı. şimdi yanılmıyorsam 100.000 bin üyeyi yakın zaman da geçti.
o zamanlar geldiğinde burada olmak ,eski bir üye olmak bence daha güzel olacak .

Neden buradayım, elbette önce hakkını vererek kazanç elde etmek , bilmediğim ama ilgi duyduğum alanlarla ilgili bilgi sahibi olmak , yeni bir oluşumun parçası olup katkı sunabilmek vs. diye açıklayabilirim burada olma nedenlerimi .
Ve -- Buralar Değerlenecek, Yerinizi Ayırın.... ( işte burası kopya :) )
değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum daha yolun başındayız :)

Bitcointalk, Cointelegraph, Investing gibi sitelerin forumları var ama Türk menşeili bir forumun eksikliği vardı, o boşluk umarım doldurulabilir. Kendi çapında bir kripto para yatırımcısı olarak şu an burada olmaktan memnuniyet duyuyorum. Reklam çalışmaları güzel olur da user artarsa sevinirim. Reklam geliri ve finansman nasıl sağlanacak, bunu da merak ediyorum tabi.

Bitcointalk, Cointelegraph, Investing gibi sitelerin forumları var ama Türk menşeili bir forumun eksikliği vardı, o boşluk umarım doldurulabilir. Kendi çapında bir kripto para yatırımcısı olarak şu an burada olmaktan memnuniyet duyuyorum. Reklam çalışmaları güzel olur da user artarsa sevinirim. Reklam geliri ve finansman nasıl sağlanacak, bunu da merak ediyorum tabi.
değerli yorumunuz için teşekkürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri