Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SatoshiTürk İle Günde 100 TL Para Kazan!

Tanıtımın için tüm forum üyeleri ve yönetim adına teşekkür ederim. Güzel açıklamışsın.

Özellikle özgünlük ve kalite konusuna vurgu yapman çok iyi olmuş. Burada ciddi anlamda para kazananlar sadece kaliteli yazanlar olmuştur.

Emeklerine sağlık hocam.

Tanıtımın için tüm forum üyeleri ve yönetim adına teşekkür ederim. Güzel açıklamışsın.

Özellikle özgünlük ve kalite konusuna vurgu yapman çok iyi olmuş. Burada ciddi anlamda para kazananlar sadece kaliteli yazanlar olmuştur.

Emeklerine sağlık hocam.
Rica ederim hocam böyle bir foruma girmekle çok şanslıyız para kazanmaktan ziyade kalıtelı ve dürüst insanlar tanıyoruz arkadaş ediniyoruz. Öncede söylesigim gibi mevzu para kazanmak değil para gene kazanılır ama gercek dostluk ve arkadaşlık kazanılamaz. Çünkü şu yaşadıgımız hayat cıkarlar uğruna devam ediyor dünya ayaktaysa iyi insanlar için ayakta. Forum ekibine ve yazar arkadaşlara cok selam olsun sitenız için elimden gelenı yapmaya hazırım. Yazarlık pek bilmesemde sizleri tanıdıgım için cok mutlu oldum. Hatalarımı düzeltip yönlendirme yaptıgınız içinde col teşekkür ederim. Şimdiden hayırlı ramazanlar saygılarımla.

Yazarlık her ne kadar yetenekle de ilgili olsada, daha önce bu yeteneklerini kullanmamış insanlar için körelmiş yeteneklerdir. Aslında arka planda belki fark ediyor belki etmiyorsunuz ama sizlerin potansiyelinizi de değerlendiriyoruz.

Gerçekten hakkını vererek çalışanlar için SatoshiTurk bir kazanç kapısı olabilir. kayda değer miktarlarda ek gelir sağlanabilir. Ben anlamıyorum zaten 1 kuruş bile vermeyen musluk sitelerinde insanlar ne yapıyor. Birazcık kaliteye dikkat ederek içerikler hazırlasan tek bir konuda, musluk sitelerinden alacağın belki 1 ay belki 1 yıllık getiriyi sağlayacaksın.

Konunun sizinle alakası yok. Çok dolmuşum :)

Güzel bir video, güzel bir anlatım ve vurgulanan yerlere de ayrıca teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri