Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SatoshiTürk İle Günde 100 TL Para Kazan!

Günde 100 tl demişsin. Video da buna bir açıklık getirmemişsin belki de unuttun o yüzden eğer bunun nasıl olduğu hakkında benimkinden farklı bir bilgin varsa sormak istedim.
Benim bilgim şu yönde Sitede yer alan bir başka bilgilendirme yazısında 10 level bir üyenin 300 kelimelik yazısı için 1500 satoshi aldığı yazıyor.
1500 satoshi 49 sent yani yaklaşık 4.5 tl eder (ayrıca 10 level olmak için kaç mesaj gerektiğini şu anda unuttum ama üç beş binden az değildir herhalde)
Yani 300 kelimelik 22 tane yazı yazdığında (10. evel isen) 100 tl alırsın.

Arkadaşlar. Yazının başlığı ''GÜNDE 100 TL KAZAN''. Hangi levelde kaç kelimeye kaç satoshi aldığınız ve bir satoshi nin kaç para olduğu belli.
Daha önce yazı yazmışlığınız varsa eğer bunun ne kadar emek ve mesai gerektirdiğini de bilirsiniz ?.
Gerisi bir hesap makinasına bakar.

5000 satoshi lik kesinti bile 300 kelimelik 16,8 tane yazı eder.(10.lvl)

Bu kaliteli fikir ürünleri ortamında internette tıklanma alma amaçlı ucuz reklamlarda kullanılan yanıltıcı tekniğin olması ilginç.
Okuyan kişi hesap yapmaya üşenirse yanılabilir.

Ayrıca günde 100 tl kazanmanız da gerekmez ama herhangi bir konuda bu kadar yanlış anlaşılmaya müsait bir başlığa normalde müdahale edilmeliydi.

Yani , hesap yapın :)

Arkadaşlar. Yazının başlığı ''GÜNDE 100 TL KAZAN''. Hangi levelde kaç kelimeye kaç satoshi aldığınız ve bir satoshi nin kaç para olduğu belli.
Daha önce yazı yazmışlığınız varsa eğer bunun ne kadar emek ve mesai gerektirdiğini de bilirsiniz ?.
Gerisi bir hesap makinasına bakar.

5000 satoshi lik kesinti bile 300 kelimelik 16,8 tane yazı eder.(10.lvl)

Bu kaliteli fikir ürünleri ortamında internette tıklanma alma amaçlı ucuz reklamlarda kullanılan yanıltıcı tekniğin olması ilginç.
Okuyan kişi hesap yapmaya üşenirse yanılabilir.

Ayrıca günde 100 tl kazanmanız da gerekmez ama herhangi bir konuda bu kadar yanlış anlaşılmaya müsait bir başlığa normalde müdahale edilmeliydi.

Yani , hesap yapın :)
evet bunu bitcoin'nin 500K TL olduğunda hesaplamış olursanız mümkün değil diyemeyiz, yanlış hatırlamıyorsam bitcoin fiyatı konu açıldığında 450-500 K civarındaydı.

burada sadece bir şey üretmeniz gerekmiyor hocam haberleride özetleyebilirsiniz.
bir çok seçenek mevcut bir musluk sitesinde saatlerce bekleyeceğimize burada bir yazı yazarak daha fazlasını kazanabiliriz :)

olay aslında kolay para istememiz.
her konu başlığına, konuya veya mesaja müdehale edemeyiz, Kullanıcılar kendi fikirlerini paylaşıyor sonuçta :)

İmkanların farkındayım hocam ama dediğim gibi hesap yapanlar anlayacaktır ki BTC 1000 k bile olsa günde 100 tl için gerekenler hesaplanabilirliğini koruyor. :) Bu yüzden buna kolay para demek benim seçeceğim bir ifade olmazdı :)

Yazacak konu bulmak tabii ki sıkıntı değil ve zaten konu da bu değil.

İnsanları yanlış yönlendiren bir video başlığı var ve müdahale edilmemiş ben de bunu yazdım.

Ayrıca her konu , başlık hatta her mesaja bile gayet müdahale ediliyor burada. Yoksa post kasmaya yönelik mesajlar engellenemezdi. :)

Bu video da ise tam tersine önemli üyelerden destek yollu mesajlar var.

Her neyse her zaman olduğu gibi çalışan kazanır. Ben yazıdaki yanıltıcı bilgiye dikkat çekmek istedim.
.

Gerçekten kazanmak isteyen çok güzel paralar kazanabilir. Tabiki bu satoshi türk ile daha çok mümkün. Bu site uzun vade devam etmeli. Ekibi de sağlam. Bence kimse önünde duramaz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri