Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Satoshiturk Kolobok NFT Oyunu Çekilişi

Çekiliş için son katılım ve çekiliş tarihi değiştirilmiştir.

Çekiliş son katılım tarihi : 07 haziran 2021 saat:21:00

Çekiliş zamanı: Katılımın sona ermesinden sonra saat 24:00 a kadar açıklanacaktır.

Çekilişe 10 kişi ve daha az katılım olması durumunda çekiliş gerçekleştirilmeyecek, katılımcılara ödülleri gönderilecektir.
Forumumuzun oyuncu kitlesi çok az malesef :) Yatırımcı, trader kadromuz daha fazla sanırım oyunculara kıyasla. Halbuki sadece ofiste mesai saatlerimde oynadığım iki-üç oyun var ve ülkemiz şartlarına göre oldukça güzel gelirler elde edilebiliyor. Belki bazı arkadaşlar bu yazdığımı okur, başlamalarına vesile olmuş olurum.

Forumumuzun oyuncu kitlesi çok az malesef :) Yatırımcı, trader kadromuz daha fazla sanırım oyunculara kıyasla. Halbuki sadece ofiste mesai saatlerimde oynadığım iki-üç oyun var ve ülkemiz şartlarına göre oldukça güzel gelirler elde edilebiliyor. Belki bazı arkadaşlar bu yazdığımı okur, başlamalarına vesile olmuş olurum.
Çok güzel söylediniz hocam. Hangi oyunlar acaba? Merak ettim. Dm den de yazabilirsiniz.

Forumumuzun oyuncu kitlesi çok az malesef :) Yatırımcı, trader kadromuz daha fazla sanırım oyunculara kıyasla. Halbuki sadece ofiste mesai saatlerimde oynadığım iki-üç oyun var ve ülkemiz şartlarına göre oldukça güzel gelirler elde edilebiliyor. Belki bazı arkadaşlar bu yazdığımı okur, başlamalarına vesile olmuş olurum
Ben de oyunlarla arası olmayanlardanım pek. Yine de merak ettim doğrusu. Güzel kazanç sunuyorlarsa deneyebilirim. Mobil mi, PC mi bu oyunlar?

Çok güzel söylediniz hocam. Hangi oyunlar acaba? Merak ettim. Dm den de yazabilirsiniz.
Şu an oynadığım oyunlar, rplanet, alienworlds ve prospectors diye bir oyuna yeni başladım. Yakın zamana kadar alienworlds haftalık 50-70 usd civarı bir nft kesin alıyordum ancak şu an biraz yavaşladı bu durum. Binance gezegeni ve görevlerinin açılabileceği ihtimaline karşın bırakmıyorum, düzelebileceğini düşünüyorum. Bu yazdığım oyunların hepsi wax ekosistemini kullanıyor.

Son günlerde şöyle bir karar aldım. Oyuna çok fazla bağlanmadan popüler bir andayken elimdekileri satıp, minimize bir şekilde oyuna devam etmek daha mantıklı diye düşünüyorum. Özetle 'oyuna aşık olma, paranı topla, çık. ' şeklinde.

Henüz çok yeni gelişen bir sektör olması hasebiyle çok fazla avantajlar oluyor.

Not: rplanet harici hiç bir oyuna yatırım yapmadım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Şu an oynadığım oyunlar, rplanet, alienworlds ve prospectors diye bir oyuna yeni başladım. Yakın zamana kadar alienworlds haftalık 50-70 usd civarı bir nft kesin alıyordum ancak şu an biraz yavaşladı bu durum. Binance gezegeni ve görevlerinin açılabileceği ihtimaline karşın bırakmıyorum, düzelebileceğini düşünüyorum. Bu yazdığım oyunların hepsi wax ekosistemini kullanıyor.

Son günlerde şöyle bir karar aldım. Oyuna çok fazla bağlanmadan popüler bir andayken elimdekileri satıp, minimize bir şekilde oyuna devam etmek daha mantıklı diye düşünüyorum. Özetle 'oyuna aşık olma, paranı topla, çık. ' şeklinde.

Rplanet yatırımım var. Alienworlds oynamıyorum denebilir. Diğer oyunu çok duydum ama çözemedim açıkçası. Değişik birşeye benziyor. Milletin alışık olduğu cinsten şeylere diyeyim. Farmville misali

Rplanet yatırımım var. Alienworlds oynamıyorum denebilir. Diğer oyunu çok duydum ama çözemedim açıkçası. Değişik birşeye benziyor. Milletin alışık olduğu cinsten şeylere diyeyim. Farmville misali
Rplanet'in özellikle kutu satışları yaptıkları dönemi sıkı takip ediyorum.
Geçtiğimiz günlerde ember sword diye bir oyunda land satışları yapıldı. Biraz problemlide olsa satın almayı başardım. Aslında hevesli bir ekibi var ancak matic ağını kullanıyor olması ve ağda bazı problemler yaşanması beni biraz soğuttu. Açıldığı zaman ember sword da oynanabilecek, en azından girip bir bakılabilecek oyunlar arasında bana göre.

Prosa baktım hatta klanlar.org gibi göründü gözüme ama tamamen farklı sanırım. Bu tarz dizilimleri sevmeme rağmen alışamadım bir türlü.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,722
Son üye
kenanx
Geri