Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Satoshiturk Kolobok NFT Oyunu Çekilişi

Benimde sizin aksinize tam sevdiğim oyun türü. Gelişebileceğini, gelecek vaat ettiğini düşünüyorum. Yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum bakalım.
Hocam klanlar tarzındaki oyunlarla geçti üniversite yıllarım falan aslında temayı çok sevdim ama sevmeme deyince yanlış anlaşılmış :)

Sadece karışık bir yapı geldi, 1-2 hafta önce favorilerime atmıştım siz deyince baktım da güzel bi rehber gelirse oynanabilir.

KATILAN WAX HESAPLARI
1- vlkt.wam
2- trjri.wam
3- myyri.wam
4- m.bt.wam

Katılanların Kolobok ları rastgele olacak şekilde gönderildi. Katılım yetersiz olacak sanırım. Başka katılan olursa süre bitimine kadar onları da gönderirim.

İyi oyunlar :)

KATILAN WAX HESAPLARI
1- vlkt.wam
2- trjri.wam
3- myyri.wam
4- m.bt.wam

Katılanların Kolobok ları rastgele olacak şekilde gönderildi. Katılım yetersiz olacak sanırım. Başka katılan olursa süre bitimine kadar onları da gönderirim.

Teşekkürler hocam :)

Hocam klanlar tarzındaki oyunlarla geçti üniversite yıllarım falan aslında temayı çok sevdim ama sevmeme deyince yanlış anlaşılmış :)

Sadece karışık bir yapı geldi, 1-2 hafta önce favorilerime atmıştım siz deyince baktım da güzel bi rehber gelirse oynanabilir.
Bende biraz clash of clans a benzettiğim için hoşuma gitmiş olabilir hocam :) Gerçi oynayış itibariyle pek alakası yok ancak TPS deniyor sanırım bu tarz üstten görünümlü oyunlara muhtemelen benim sevme sebebim bu yüzden.
KATILAN WAX HESAPLARI
1- vlkt.wam
2- trjri.wam
3- myyri.wam
4- m.bt.wam

Çok teşekkür ederiz hocam. Tuttuğunuz sarı altın olsun. :geek:

@erditunc
Prospectors oyunu, arazi satın alarak altın arama üzerine kurulu bir oyun diye biliyorum. Yatırım yapmadan kazanç elde etme imkanı var mı ya da ne kadar bir yatırım gerektiriyor haftalık 50 dolar kazanabilmek için?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri