Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SatoshiTürk Ücretsiz NFT

SatoshiTürk forumuna özel olarak NFT'ler oluşturup bunu belirli zamanlarda aktif kullanıcılarımıza dağıtacağız. Bu kapsamda hem koleksiyon, hem hatıra maksadıyla kullanabileceğiniz, eğer isterseniz de satışa sunabileceğiniz SatoshiTürk ücretsiz NFT'si dağıtacağız. Dediğim gibi etkinliğin zamanları belli değil. Ama belirli aralıklarla bunu yapmayı planlıyoruz.

Öncelikle bahse konu NFT'yi hak etmeniz halinde size gönderebilmemiz için bir WAX hesabına sahip olmanız gerekiyor. Oldukça basit bir işlemdir. @HalilPasa aşağıdaki bağlantıda bu hesabın nasıl oluşturulabileceğini detaylı olarak anlatmış.

WAX io Nedir? WAX Sistemleri ve Kullanımı

Şimdi gelelim bu NFT'leri nasıl kazanacağınıza.

İlk NFT'ler, aynı zamanda sistemi test etmek için yüklendi. Daha sonrakilerde daha farklı detaylar planlıyoruz.

Toplam NFT:
100 Adet

Yönetim Ekibine Ayrılan NFT: 10 Adet

Kullanıcılara Ayrılan NFT: 90 Adet

SatoshiTürk Ücretsiz NFT Aşamaları

1- Herhangi bir yöneticinin, SatoshiTürk forumundaki herhangi bir kullanıcının içeriklerini beğenmesi ve potansiyelini yüksek görmesi sonucu, bahse konu kullanıcıyı bu konunun altına etiketleyerek tavsiye eder.

2- Bu aşamadan sonra üyeye özel mesaj yoluyla ulaşılır ve bir WAX cüzdanı oluşturması talep edilir.

3- Talep tarihinden itibaren 7 gün içerisinde WAX cüzdanı oluşturulmazsa Ücretsiz NFT hakkınızı kaybedeceğinizi unutmayın.

4- Üye tarafından WAX cüzdanı belirlenen süre içerisinde oluşturulması halinde bana ( @Vonzarovich ) özel mesaj yoluyla ulaşması ya da bu konunun altına ....wam ile biten cüzdan adresini bırakması halinde, NFT'si gönderilecektir.

Ek Kurallar

1- Yöneticilerin önerileri sayısıyla ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Her yönetici istediği sayıda üyeyi önerebilir.

2- Üyelerin önerildikten sonra, Ücretsiz NFT gönderilinceye kadarki süre içerisinde kural ihlali nedeniyle cezalandırılması sonucunda öneri durumu iptal edilir.

3- Öneri durumu iptal edilen bir üye, yeniden bir yönetici tarafından önerilebilir.

4- 3 defa aynı yönetici tarafından önerilen ve kural ihlali nedeniyle ücretsiz NFT alamayan üye, bir daha bu yönetici tarafından önerilemez. Önerilse bile Ücretsiz NFT'ye hak kazanamaz.

5- Stokların azalması durumunda, önerilen üyelere gönderim gerçekleşmeden yeni öneri yapılmayacaktır.

6- Üyeler Ücretsiz NFT hakkından feragat edebilir. Bu durumda Ücretsiz NFT, ödül havuzuna geri döner.

Ücretsiz olarak dağıtılacak NFT'yi görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz NFT

NOT: Halihazırda NFT'ler için Whitelist başvurusu yapılmıştır. Başvuru süreci biraz uzun olduğundan dolayı NFT sayfasına girdiğinizde uyarıyla karşılabilirsiniz. Bu sebeple gönderdiğimiz NFT'leri görebilmek için Inventory sayfasından "Only Whitelist NFT" seçeneğinizin seçili olmaması gerekmektedir.

Kalan miktar takip: https://wax.atomichub.io/profile/1sds2.wam

Son düzenleme:
Bu etkinlik için @Vonzarovich 'e teşekkür ederiz.

İlk öneri benden olsun o zaman.
Oluşturduğu özgün içerikler, grafik çalışmaları, forumda genellikle aktif olması ve konulara yaptığı kaliteli yorumlar sebebi ile @aygun hazar isimli arkadaşımız benim önerdiğim üyemizdir.

Elinize sağlık. İleride bakıp SatoshiTurk'ün ilk senesinden güzel bir hatıra olarak görebileceğimiz bir şey diyebiliriz. Kim bilir, sektörün ilerlemesiyle gerçekten çok yüksek değere sahip olabilecek NFT'lere de önayak olmuş olur, çünkü WAX platformunda NFT üretip yayınlamak neredeyse bedava.

Bu vesileyle ben de @BTC önerisi yapayım.

Etkinlik ve emeğiniz için teşekkür ederiz. :)

Benim önerim: @EfeKaan

Bu etkinlik için @Vonzarovich 'e teşekkür ederiz.

İlk öneri benden olsun o zaman.
Oluşturduğu özgün içerikler, grafik çalışmaları, forumda genellikle aktif olması ve konulara yaptığı kaliteli yorumlar sebebi ile @aygun hazar isimli arkadaşımız benim önerdiğim üyemizdir.
Elinize sağlık. İleride bakıp SatoshiTurk'ün ilk senesinden güzel bir hatıra olarak görebileceğimiz bir şey diyebiliriz. Kim bilir, sektörün ilerlemesiyle gerçekten çok yüksek değere sahip olabilecek NFT'lere de önayak olmuş olur, çünkü WAX platformunda NFT üretip yayınlamak neredeyse bedava.

Bu vesileyle ben de @BTC önerisi yapayım.
Etkinlik ve emeğiniz için teşekkür ederiz. :)

Benim önerim: @EfeKaan
Rica ederim. :)

Önerdiğiniz üyelere özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapıldı. Geri dönüşlerin müteakip ödülleri gönderilecek.

Güzel düşünmüşsünüz. Gerçekten kaliteli ve düzenli içerik üreten arkadaşlar mevcut, onlara bir teşvik olmuş. Severek okuyanlara, sıkı takipçilere, forumda fazla vakit geçiren üyelere de verilirse bende talibim. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri