Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Scam Siteler Hakkında Öneri !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Rezz26

Misafir
Merhabalar hocam Scam siteler için bir kısıtlama geldi dediğiniz gibi 1000000 lerce scam siteler
var ve kendinin scam olduğu bilinen siteler var "Lakin" yeni açılan siteler kendini çok zamandır bu
piyasada varmış gibi gösteriyor Kendini Kanıtlamış Güvenli bir Mining sitesi nin sadece büyük o
harfini 0 ile değiştirip aynı sitenin kopyası oluşturuluyor sitenin .com, doamini yerine .net .gg .org
alıp site yeniden açılıyor ve millet 2 side aynı diyip hataya düşüyor ve bunu gerçekten binlerce türk
kardeşimiz bir 5000 tl maaş alan abimizin 2500 tl kiraya 2000 tl si yiyecek giyim gezme ye giderken
500 tl kalan parayı yatırım yapıyımda öbür ayım daha rahat geçsin diyen abimizin parasının böyle dolandı-
rıcı sitelere gitmesi Benim zoruma gidiyor! Ve elimden geldiğince bu siteleri paylaşmaya çalışıyorum
Bitcoin hakkında bir sürü siteler (forum sitesi )var lakin scam olan ları gösteren fazla adam akıllı bir site yok.
Bu foruma gelen bir insanın bir sitenin scam olup öğrendiğinde bu forumu beğenir .Bu forumu beğendiğinde
forumu insanlarla paylaşır herkes derdini söyler sitenin scam olup olmadığı daha hızlı kavranır ve
milletin 3-5 lirasında gözü olanlara hiç bir kapı açık kalmaz. Forumumuzda büyür .

Diyeceklerim bu kadar yazımı okuyanlar biraz yormuş olabilirim hakkınızı helal edin . Bu konu gerçekten beni
rahatsız ediyordu . İçimi dökmek istedim. Herkese Teşekkür Ederim.

• Beğen
Tepkiler: ant
Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz. Scam sitelere yönelik hassasiyetinizianlıyorum. Ama bu yasağın/ kısıtlamanın neden geldiğini anlıyorsunuzdur. İnsanların bu şekilde dolandırılmasının sizi rahatsız ettiğini söylemişsiniz. Rahatsızlığınızı gidermek isterim. Haklısınız. Eğer tespit ettiğiniz scam site olursa benimle ya da diğer yönetici arkadaşlarla paylaşırsanız, bizde o konuları kısaca oraya açarız ve böylece bu forumda sizin sayenizde o konuyu gören kimse dolandırılmamış olur. Amacınıza da dolaylı yoldan da olsa ulaşmış olursunuz.

Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz. Scam sitelere yönelik hassasiyetinizianlıyorum. Ama bu yasağın/ kısıtlamanın neden geldiğini anlıyorsunuzdur. İnsanların bu şekilde dolandırılmasının sizi rahatsız ettiğini söylemişsiniz. Rahatsızlığınızı gidermek isterim. Haklısınız. Eğer tespit ettiğiniz scam site olursa benimle ya da diğer yönetici arkadaşlarla paylaşırsanız, bizde o konuları kısaca oraya açarız ve böylece bu forumda sizin sayenizde o konuyu gören kimse dolandırılmamış olur. Amacınıza da dolaylı yoldan da olsa ulaşmış olursunuz.
çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri