Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Scarlet-clicks.info - Yüksek Kazançlı PTC

Scarlet clicks günde ortalama 20- 25 adet reklam çıkmaktadır. Max tıklama başına verdiği oran 0.01 $. Total ödeme miktarı 2,5 milyon $ geçti ortalama 1 milyondan fazla kayıtlı üyesi bulunmaktadır. Scarlet clicks ile sadece ptc değil trafik exchange de yapabilirsiniz. Bunun için siteye üye olup Traffic Exchange kısmına tıklamanız gerekiyor. Web site onay süresi hızlıdır eklediğiniz siteler hemen onaylanmaktadır ihtal yoksa. Exchange ile kazandıgınız kredileri eklediğiniz siteye Allocate diyerek kredi eklemeyi unutmayın. Ayrıca PTP kısmı ile size verilen linkleri paylaşırsanız gelen her ziyaretçi için ödeme alırsınız. Üyelik aldırırsanız kazanç oranı o oranda artmaktadır. Market kısmında referans kiralama sistemleride var. Kendi stratejinizi belirleyip uygun referansları alırsanız burdanda güzel kazan. elde edebilirsiniz. Min ödeme miktarı 2 $. Bitcoin, payeer gibi ödeme seçenekleri mevcut. Ödemeler günlük anında yapılıyor.

Üyelik Link: https://www.scarlet-clicks.info

Scarlet clicks sitesine daha önceden bende üye olmuştum gerçekten de kazandırıyor site fakat ben ugraşmadım referans kiralama sistemini yeni duydum ama.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri