Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SEC Davası Öncesinde XRP Tenik Analiz

XRP de yapısal anlamda bakıldığında merkeziyetsiz kripto dünyasının uyumsuz elemanı ve bir kripto para ne kadar merkezi olabilirse o kadar merkezi. İlk aşamada sanki bankalar birbirlerine ripple gönderecek gibi bir algı oluşturdular. Aslında Ripplenet isimli bir ağı kullanıyor bankalar. Ripple tamamen fon toplamak için bir kripto para ve büyük kısmını ellerinde tutuyorlar. Kurucularından sürekli ödedikleri haracı saymıyorum.

Ayrıca kripto paraların mevcut ekonomik sistem ve bankacılık sistemine etkilerini azaltmak ve ortadan kaldırmak maksadıyla ortaya çıkarıldığını düşünüyorum. Piyasaya çıkar çıkmaz çatır çatır yanaştı bankalar ripple ye. Ben banka olsma bu kadar yeni bir projeye yanaşmam şahsen.

Ben sorayım farklı şekilde

Sevilecek neresi var? :)
XRP hakkında çok acımasız gibi görünebiliriz senle hocam. Bu konu hakkında forumun her yerinde fikirlerimiz var. Çok sert eleştirilerimiz var. Bu yüzden daha fazlasına gerek yok artık hocam. Rezil ettik edeceğimiz kadar. :)

Davayı XRP'nin kaybedeceği yönünde görüş bildiren hukukçular var. Bu haberler bile ilk duruşma sonrası XRP'nin çakılacağının işareti olabilir.

XRP de yapısal anlamda bakıldığında merkeziyetsiz kripto dünyasının uyumsuz elemanı ve bir kripto para ne kadar merkezi olabilirse o kadar merkezi. İlk aşamada sanki bankalar birbirlerine ripple gönderecek gibi bir algı oluşturdular. Aslında Ripplenet isimli bir ağı kullanıyor bankalar. Ripple tamamen fon toplamak için bir kripto para ve büyük kısmını ellerinde tutuyorlar. Kurucularından sürekli ödedikleri haracı saymıyorum.

Ayrıca kripto paraların mevcut ekonomik sistem ve bankacılık sistemine etkilerini azaltmak ve ortadan kaldırmak maksadıyla ortaya çıkarıldığını düşünüyorum. Piyasaya çıkar çıkmaz çatır çatır yanaştı bankalar ripple ye. Ben banka olsma bu kadar yeni bir projeye yanaşmam şahsen.

Ben sorayım farklı şekilde

Sevilecek neresi var? :)
Anladım, ileride hep beraber göreceğiz o zaman :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri