Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Selam Gençlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni daha önceden tanıyor, veya şimdi tanımış olabilirsiniz. Tanımayan arkadaşlarımız için ben osman turgut, küçük çaplı bir YouTube kanalım var (umarım reklam olarak görülmez) ve internetten para kazanma yolları araştırıp, bunu sizlerle paylaşıyorum.

Biraz da kişisel bilgiler vermek isterim; adım Osman Turgut demiştim fakat bir de ikinci ismim olan Umut var ve ismim çok uzadığı için bunu pek kullanmıyorum (Osman Umut Turgut). Şaşıracaksınız ama evli, 2 çocuk babası, 30 yaşında biri değilim, daha henüz 19 yaşıma yeni girdim (çok fazla sorulduğu için cevaplamak istedim).
Bursa da yaşıyor ve henüz üniversiteye gitmiyorum. Kripto paralara ve blockchain teknolojisine ilgim var.
Taliplerimi Bekliyorum

Daha fazla merak ettiğiniz konular varsa sormaktan çekinmeyin, hepsini elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Sağlıklı günler dileği ile ❤️❤️
memnun oldum

Beni daha önceden tanıyor, veya şimdi tanımış olabilirsiniz. Tanımayan arkadaşlarımız için ben osman turgut, küçük çaplı bir YouTube kanalım var (umarım reklam olarak görülmez) ve internetten para kazanma yolları araştırıp, bunu sizlerle paylaşıyorum.

Biraz da kişisel bilgiler vermek isterim; adım Osman Turgut demiştim fakat bir de ikinci ismim olan Umut var ve ismim çok uzadığı için bunu pek kullanmıyorum (Osman Umut Turgut). Şaşıracaksınız ama evli, 2 çocuk babası, 30 yaşında biri değilim, daha henüz 19 yaşıma yeni girdim (çok fazla sorulduğu için cevaplamak istedim).
Bursa da yaşıyor ve henüz üniversiteye gitmiyorum. Kripto paralara ve blockchain teknolojisine ilgim var.
Taliplerimi Bekliyorum

Daha fazla merak ettiğiniz konular varsa sormaktan çekinmeyin, hepsini elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Sağlıklı günler dileği ile ❤️❤️
Merhaba severek izliyorum kanalını bir konuda yardım isteyecem BTC miner işine devam edeyim mi birakayimmi her gün bir umut arka planda kazıyor bakalım

Aleyküm selam Reis senin sayende birçok uygulamadan birçok miktarlarda para kazandım bu uygulamaya yeni geldim gayet mantıklı hemde sosyalleşme amacından mükemmel görünüyor yöneticinin de dediği gibi para kazanma kafasıyla değilde bilgi aktarmak ve bilgi öğrenmek amacıyla kullanırsan ban yemezsin hemde daha rahat ek gelir elde etmiş olursun iyi geceler Reis seviliyorsun

Taliplerimi Bekliyorum

Kardeşim senin videondan sonra burda buldum kendimi umarım herkes biraz bilgi ve para kazanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,717
Son üye
MasTerCoin
Geri