Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SEO Uyumlu, Özgün, Akıcı Yabancı Dil Makale Hizmeti

Bonarous

Korgeneral
1603376026210.png

1603376034488.png
Makaleleri tamamen SEO uyumlu şekilde yazıyorum. Her makalede birkaç alt başlık kullanıyor, head etiketlerini akışa uygun kullanıyor, anahtar kelimeleri öncelikli olarak ilk paragraflara olmak üzere makale içine profesyonel olarak serpiştiriyorum. Anahtar kelimeleri makale sonunda sıralıyorum.
Her makalede bir adet görsel kullanıyorum. Konuyla alakalı görseli google'dan bulup photoshop'ta özgünleştirerek makaleye ekliyorum.
Bilmediğim konu hakkında teknik bilgi gerektiren, derin sağlık terimleri içeren makaleler, akademik makaleler, tezler genel olarak yazmıyorum. (Yazdırmak istediğiniz konuya ilişkin konu başlıklarını veya keywordleri gönderirseniz yazabilip yazamayacağımı söyleyebilirim.)
Sadece İngilizce değil; Almanca, Felemenkçe, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce dillerinde de profesyonel destek sağlıyorum.
Öncelikle Türkçeden İngilizceye olmak üzere makale çeviri işlemi de yapıyorum.

Günde 3000 kelimeye kadar yazabiliyorum. Öngöremediğim bir durum olmadığı sürece 3iş günü içinde teslim ediyorum. (Öngöremediğim durumdan kastım siparişi aldıktan sonra acil ve elzem olan ve makale yazmamı engelleyecek beklenmedik olayla karşılaşmak.)
Makaleler kendi yazımım olacağından tamamen özgün olacaktır, buna rağmen yine de birkaç özgünlük kontrolünden geçirmeden size teslim etmem. Mümkün değil ama herhangi bir şekilde şüpheniz olursa makaleyi kullanmamanız şartıyla ücret iadesini sağlarım.
  • Yabancı Dil Makale Ücreti: 100 Kelime 5,00 TL & Kelime Başı 0,05 TL
  • Çeviri Makale Ücreti: 100 Kelime 5,00 TL & Kelime Başı 0,05 TL
  • Rewriting Makale Ücreti: 100 Kelime 5,00 TL & Kelime Başı 0,05 TL (PM'den Sorunuz)
    Ödeme yöntemleri: Enpara, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bank, Denizbank, Cep Bank, Papara.
Editörlük için PM'den ulaşabilirsiniz.

Ayrıca birçok kategoride onlarca hazır makale, portfolyomda mevcut. Bu kategorilerden bazıları:
  • Aviation & Space
  • Architecture & Bulding
  • Art & Graphic & Culture
  • Animals
  • Economic-Business-Policy
  • Car & Motorcycle & Transport
  • Computer
  • Digital & Electronic & Technology
  • Family & Kids
  • Fashion
  • Films & TV
  • Fishing & Hunting
  • Fitness
  • Food & Cooking & Drinks
  • Photo & Video
  • For Women
  • For Men
  • Games
  • Garden & Farming
  • Health
  • Hobbies & Leisure
  • Interior & Design & Homes
  • Knitting & Sewing
  • Military & Arms
  • Music
  • News & Weekly
  • Science
  • Sports
  • Craft & Hademade
  • Travel & Country
  • Other & Lifestyle
Bana PM ile,
[email protected] mail adresinden,
[email protected] (live: bonarous) Skype ,
+44 7479 271801 , WhatsApp ,
@Bonarous Telegram ,
Bonarous#8426 Discord ,

kanallarından ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi çalışmalar.

✔SEO Uyumlu, Özgün, Akıcı Yabancı Dil Makale Hizmeti✔
⭐Çok Hızlı Kazandıran Pinterest Keywordler ⚡ Aranma Hacimleri Zorluk Seviyeleri 10 Kategori⭐
❥İngilizce - Almanca | SEO Uyumlu, Özgün ve Akıcı Onlarca Kategoride Yüzlerce Makale

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumda pek ilgilenen olmaz sanırım ama Google'dan gelenler için güncelleyeyim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri