Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Seviye Sistemi Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhabalar seviye sisteminde yapılan güncelleme forum açısından gayet iyi hatta ilerleyen dönemde daha da zorlaştırılmalı bence forum için emek harcanması gerekiyor kazanç için

ancak bknz:

* Mesaj sayıları sadece kripto para ile ilgili kategorilerde ve Other Languages kategorisinde geçerlidir. Diğer bölümlere atılan mesajlar sayılmamaktadır.

* Level sistemine geçiş ile birlikte Para Kazanma bölümü, kazanç sisteminden çıkarılacaktır.

bu kısma katılmıyorum forumun sadece kripto para forumu olması sitenin geleceği açısından uygun olmayacağını düşünüyorum aksine birçok alanda kategoriler eklenmesini beklerdim.

site gelir gider hesabına göre herkes kazanırsa site kapanır elbette ancak bu şekilde konu alanını kısıtlamak yerine seviye sistemini zaman içinde yayarak zorlaştırmak daha mantıklı olacaktır bence

sadece görüşümü belirttim sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum

Şu an için çok olmasa da beklenti, para kazanma bölümüne insanların kendi refler ini yaymak için gelmesi. Yani zaten kazanmak için paylaşım yapmak zorunda olduğu bir bölüm.

Forum adından da anlaşılacağı üzere kripto paralara yönelik bir forum. Bu konuda ki kategoriler arttırılabilir. Ama diğer bölümlere kazanç vermek ya da saymak Spam olayını arttırır. Amacımız bu kategorilere ağırlık vermek. Bu dönemden önce film önerileri ilk sırada gidiyordu :) orada açılan bir konuya kazanç vermek ya da kazanç sisteminin içindeki post sayısına dahil etmek mantıklı görünmüyor.

Kripto paralara yönelik kategoriler için önerileriniz varsa değerlendirmek isteriz. Ayrıca bu konudaki ekstra görüşleri de paylaşabilirsiniz.

Not: zorlaştırma düşünmüyoruz. Sabit bir sistem öngörüyoruz

Şu an için çok olmasa da beklenti, para kazanma bölümüne insanların kendi refler ini yaymak için gelmesi. Yani zaten kazanmak için paylaşım yapmak zorunda olduğu bir bölüm.

Forum adından da anlaşılacağı üzere kripto paralara yönelik bir forum. Bu konuda ki kategoriler arttırılabilir. Ama diğer bölümlere kazanç vermek ya da saymak Spam olayını arttırır. Amacımız bu kategorilere ağırlık vermek. Bu dönemden önce film önerileri ilk sırada gidiyordu :) orada açılan bir konuya kazanç vermek ya da kazanç sisteminin içindeki post sayısına dahil etmek mantıklı görünmüyor.

Kripto paralara yönelik kategoriler için önerileriniz varsa değerlendirmek isteriz. Ayrıca bu konudaki ekstra görüşleri de paylaşabilirsiniz.

Not: zorlaştırma düşünmüyoruz. Sabit bir sistem öngörüyoruz
para kazanma kategorisi için haklısınız evet ama örneğin web yazılım dersleri - Network ve güvenlik gibi kategoriler eklenebilir

ayrıca yardım kategorisi açılabilir bunun ile forumdakiler çeşitli alanlarla da birbirlerine soru sorabilir ve sadece bu sorulara yönetici onaylı cevap veren makaleler satoshi alabilir şeklinde ayarlamalar yapılabilir. (soru soranlar satoshi kazanmaz)
bu gibi birçok yönden forum geliştirilebilir gelir gider hesabı yapılarak yani forumun adını kripto paraya uygun seçilmiş olabilir ancak çeşitli alanlarda konu içerebilir ve google yönünden dışarıdan ziyaretçi oranı artar böylece reklam gelirleride artmış olur

kısacası sadece kripto paralarla sınırlamamak iyi olur
sadece görüşüm :)

Getirilmesi planlanan büyük sistemler ki çoğunun işlemleri tamam ve gereken kullanıcı olgunluğu bekleniyor, kripto parayla ilgili. Yani bu sistem şimdi açıklayıp sürprizleri bozmayalım, kripto paranın tüm kullanım alanlarına hitap edecek şekilde geliştirilmesi planlanan bir sistem. O açıdan kripto para konusunda ısrarcıyız.

Yardımcı olacak işlemlere ilişkin ödüllendirme sistemi düşüncelerimiz arasında. Bu kadar sahiplendiğiniz içlnde ayrıca teşekkür ederim.

@Vonzarovich
----------Şu an için çok olmasa da beklenti, para kazanma bölümüne insanların kendi refler ini yaymak için gelmesi. Yani zaten kazanmak için paylaşım yapmak zorunda olduğu bir bölüm.----------

----------- Level sistemine geçiş ile birlikte Para Kazanma bölümü, kazanç sisteminden çıkarılacaktır.----------

Yukarıda ,paylaşımınızdan ve kurallar bölümünden iki farklı alıntı .

Para kazanma bölümüne ,kazanmak için insanların kendi reflerini yaymak için gelmesi kısmen doğru .Kısmen ,çünkü herkes için geçerli değil .Ayrıca kurallarda ref link paylaşanların aynı zaman da normal link paylaşması gibi bir kural da mevcut. Kısaca buradaki sitelere üye olanların üye olmak için tek bir alternatifi yok .

Para kazanma bölümü içinde zaten mevcut kurallar ve paylaşım yapılacak alanlar belli . Şimdiye kadar da kurallar çerçevesinde paylaşımlar yapıldı , uygun olmayan her paylaşımda bir şekilde düzeltildi veya silindi . Hadi diyelim ruble veya dolar cinsinden küçük kazanç sitelerini bir tarafa bırakalım ,yeni çerçevede bunları kazanç sisteminden çıkaralım , yeni oluşumda forum içeriği ile uyuşmuyor diyelim tamam .

Forumun adı satoshi diye başlıyor , küçük veya büyük ,satoshi kazanç imkanı sunan diger musluk , reklam izleme ve ptc sitelerini neden kazanç sisteminden çıkarmaya gerek duyuldu .İlk başta bahsettiğim konu olmak üzere , hem kazanç hem de mesaj sayılarında bu bölümlerin dışarıda bırakılmasının forumun hangi misyonu ile uyuşmadığını ben tam olarak anlayamadım.

Eski kazançlar gerçekten kabul edilemeyecek kadar yüksekti ,bu durum hem forum sayfalarında görüşüldü hem özel mesajlar aracılığı ile bir şekilde tartışıldı , bugün dahi bu yeni sistem tanıtılmadan önce dahi bazı üye arkadaşlarla ücretlerin yüksekliği konusunda sohbetimiz oldu.
Yeni durum da ödül oranları ile kendi adıma söylemek istediğim + veya - bir husus yok . Fakat bu saate kadar üye olanların ve eski üyeler için alışmanın zaman alacağı veya kabullenmekte zorlanacakları bir yapıda .

Sadece kişisel görüşüm ,eskisi gibi olup sürdürmenin zor olacağı bir sistem olacağına bu hali daha iyi . İyileştirme ilerde olur mu bilemeyiz ama olsa da sanırım kimse yok demez.

Bir şekilde konu tanıtımı yaparak ,yeni başlıklar açarak mesaj sayısını arttırmak kesinlikle mümkün , bence bunun bir sınırı yok . Konu açmak için spam veya benzeri mesajlara gerek yok , ki daha öncede yoktu .
Bitcoini iyi kötü bilen , madeni paralara ilgi duyan ve bu tür kazançlarla ugraşan her arkadaş , açacak yüzlerce konu bulabilir, belli mesaj sayılarına zaman içinde ulaşabilir , bunda da benim açımdan sorun yok .
Sadece paylaşım için yüzlerce ,binlerce konu açılması kesinlikle mümkün iken , bölüm sınırlaması biraz düşünmeye sevk ediyor.

Foruma yeni katılan üyeler , ama öncelikle eski üye arkadaşlar ... Tepki vermeniz gerekiyorsa , teklif de bulunma ihtiyacı hissediyorsanız veya teklifleriniz varsa ana yönetim bunları kesinlikle okuyacaktır , tekliflere şimdiye kadar tepkisiz kalan bir anlayışı ben görmedim , yapılan teklifler veya fikirler uygulanacak diye bir şey de yok , ama vermek istediğiniz her katkı mutlaka okunacaktır. Bir şey yazarım bu yüzden tepki çekerim gibi bir düşünceye kapılmadan, bence de konuşulması gereken konular var diyorsanız ve yönetimde sayfayı açık bırakacaksa buyurun konuşalım ,paylaşalım.

Bence yerinde, tartışmasız bir karar olmuş. Tebrikler.

Ben düşüncelerimi admine yazmıstım onlarda ilk basta benzer şeyler düşünmüşler lakin altyapıyı değiştiremeyeceklerini söylediler keşke o sistem olsa sonuçta %50/50 kazanç olacak zarar eden kimse olmayacak ilk gelen üye bile kazanmaya başlayacak.

bakın arkadaşlar sisteme gelecek olan yenilikler var.
bu yenilikleri toplu olarak siz değerlendiremiyorsunuz doğal olarak level sistemi sizi düşündürüyor.
bugün verdiğimiz kazançlarla 7. levele gelmiş bir kullanıcıyı çok rahat sistemden uzaklaştırma olasılığımız var.
7. levele gelen bir kullanıcıyı her an sistemden dışlayabilir banlayabiliriz. çünkü kısa bir süre içerisinde 7. level oldu bu kişi.

ama yeni gelecek level sistemi ile yüksek seviyelere gelmiş kullanıcıları ufak ve basit sebeplerden yasaklayamayız.
çünkü gerçekten o adam hak etmiş çabalamış gelmiş diye düşünürüz.
aksini kimse idda edemez.

donanımhaber
r10
xenforo
vb yüzlerce forum var eski üylerin mesaj sayılarını lütfen kontrol edin.
burası forum, insanlar her şeye kendi yorumunu katıp paylaşım yapabiliyor.
bir sınırlama yok. sizce bu level sisteminde yükselmek çok mu zor.
forum açılalı 20 gün oldu hiç postbit'e bakıyormusunuz kaç mesajınız olmuş diye?
sohbet ederken bile mesaj sayıları alıp başını gidiyor.
bir forumcu olarak bence çok rahat gelinebilecek seviyeler.
önemli olan aramızdaki art niyetli kullanıcılara mahal vermemek.
1-2 kişi var sırf level için mesaj kastılar. şuan makale açıyorlar kazanmaya başlıyorlar.
yani bize gereksiz olarak yük olan kullanıcılar.
hem bizim hem sizin kazancına ortak olup uyanıklık yapıyorlar.
bu gibi kullanıcılara özel yaptırımlar uygulanacak,
sonra kimse benim yüzlerce mesajım vardı lütfen yasağımı kaldırın demesin.
reklam yapmadık şuana kadar çünkü acele etmiyoruz, ekletiyi geliştiriyoruz ve sizlerle birlikte test ediyoruz.
kendinizi site sahibi olarak görün ve böyle hiç bir şey kazanmadan bir projenin arkasında durup insanlara mahçup olmamaya çalıştığınızı düşünün.
her zaman projemizin arkasındayız.
tartışmak yerine çabalasak kaliteli içerik hazırlasak daha güzel olacaktır.

konudan konuya geçmiş olabilirim kusura bakmayın videolu açıklamalar yapılacak fırsat yarattığımızda.

Şimdi admin hocam öncelikle yazdıklarınız güven kırıcı sözler. Bunun bence bilincinde olmalısınız. Ben sizi r10 dan da tanıyorum hatta mesaj bile atıyorum.

bugün verdiğimiz kazançlarla 7. levele gelmiş bir kullanıcıyı çok rahat sistemden uzaklaştırma olasılığımız var.
7. levele gelen bir kullanıcıyı her an sistemden dışlayabilir banlayabiliriz. çünkü kısa bir süre içerisinde 7. level oldu bu kişi.

Yukarıda belittiğim cümle ile bence güven kırıcı bir hareket yaptınız. Tekrar söylüyorum siz r10 da makale yaz para kazan yorum yaz para kazan etiketi ile yola çıktınız. Bizde ve diğer arkadaşlarımız'da tabii ki kazanmak için kendilerini yırttılar. Yani burada kimse milyar dolarlar kazanmayı hedeflemiyor. Ancak bir takım kazanç oranlarımız olsun deniliyordu. Bende bu kafadaydım açıkcası,yukarıda belirttiğiniz adamların yerine belki bende varımdır. Yani mesaj kutumu doldurmak için sağ sola saldırdım. Forum yöneticisi olarak siz daha iyi bilirsiniz,ancak ben biraz üzüldüm. Umarım her şey daha iyi yere gider.

Saygılarımla...

Şimdi admin hocam öncelikle yazdıklarınız güven kırıcı sözler. Bunun bence bilincinde olmalısınız. Ben sizi r10 dan da tanıyorum hatta mesaj bile atıyorum.

Yukarıda belittiğim cümle ile bence güven kırıcı bir hareket yaptınız. Tekrar söylüyorum siz r10 da makale yaz para kazan yorum yaz para kazan etiketi ile yola çıktınız. Bizde ve diğer arkadaşlarımız'da tabii ki kazanmak için kendilerini yırttılar. Yani burada kimse milyar dolarlar kazanmayı hedeflemiyor. Ancak bir takım kazanç oranlarımız olsun deniliyordu. Bende bu kafadaydım açıkcası,yukarıda belirttiğiniz adamların yerine belki bende varımdır. Yani mesaj kutumu doldurmak için sağ sola saldırdım. Forum yöneticisi olarak siz daha iyi bilirsiniz,ancak ben biraz üzüldüm. Umarım her şey daha iyi yere gider.

Saygılarımla...
hocam beni kötü tarafından bakarak anlamak yerine, Sistemin kesintisiz ve devalılığı açısından düşünerek bakmanızı rica ediyorum
sanırım sizdiniz bu sistemin ne kadar gideceğini merak edip konu açan :)

ben şöyle düşünüyorum,
faucet, musluk siteleri gibi emek vermeden kullanıcıları kandırıp kazandırıyoruz diyip,
emeklerini heba edip kaçan sitelerden olmamak için çabalıyorum.
yani kullanıcılarımız şunu bilmeli burada kaçıp gidecek bir sistem yok.
herkes çaba gösterirse emeğinin karşılığını alacak.
buradanda madem açıkça söylediniz cevap vereyim.
site sahibi olsanız, kullanıcılarınız ben mesaj kasarım sonrada makale paylaşırım faydalı içerik paylaşırım dese, üzülmez kırılmazmıydınız?
iyi niyetli şekilde hepimiz kazanalım diyerek çıktık biz ama ilk başlarda böyle yorumlar gelse düşünceniz ne olurdu ?

burada kullanıcıların bu siteyi kendi siteleri gibi görmelerini istiyoruz.
ya bir düşünün, airdrop, musluk, faucet, vb siteler için bütün forumları dolaşıp para kazanmaya çalışıyoruz.
önümüze böyle bir sistem çıkartmışız,
uğraşma sağda solda,
makaleni satmaya çalışma,
her siteye ayrı üyelik yapıp takip etmek zorunda kalma.
gel faydalı konular aç, makale paylaş veya paylaşma, tartış,
ama mantık çerçevesinde iş olsun diye mesaj atarak tartışma.
faydalı olabileceğin konular hakkında tartış eleştir vs..
aslında net bir şekilde söyleyeyim
bundan 1 yıl sonra
3000-5000 mesajınız oldugunda acaba iş olsun diye mesaj atarmıyız ?
kazancımız güzel olduğunda yeni gelen kullanıcıların böyle kaliteli bir ortama zarar vermesini istermiyiz ?
bakın gelecek eklentilerde göreceksiniz ki bir çok tercih sebebi yaratacak özellikler olacak.
forum bağımlılıktır. bu yüzden bence güzel düşünmek ve ileriyi düşünmek hepimiz için faydalı olacaktır.

200 üyemiz var
%85 return visitor
hemen çıkma oranı %15
daha detaylara girmiyorum.
gelecek hakkında google bize bilgi sağlıyor.
bu yüzden, sistemin bir yerlerine bir şeyler bulmak yerine, bu sistemin bir yerlerinde yerimizi almak için çaba sarf edelim
buna bende dahilim...

Edit :
şimdi açılan bir konu
açan üye @mehmetyugioh

bu üye bu kategorinden ücret almıyor.
ama konuya bakın bize faydalı bir konu
geleceği garantilememiz gerekiyor.
insanlar istemsizce paylaşımlar yapabiliyor forumlarda.
ve istemsizce mesaj sayılarımız artıyor.
bence önce yargılı olmayalım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri