Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sevmediğimiz ınsanlara karşı ne yapıyorsunuz.

Sevmedigim insanlar çok var ama karşılarını çıkıp bir şey ler diyemiyorum. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz şey diyebilirsiniz onlar konusma bu kadar basit falan ama bende çok yalnızım arkadaş ortamı olarak nedene böyle oldu insanlar çok zalim . Bana güzel bir oneriniz varmı yazarmisiniz. Ben artık ne yapacagimi bilemiyorum. Yardıma ihtiyacım var . Sevgilerle.

Ben pek aldırış etmemeyi tercih ediyorum çünkü onlara ayrılıacak olan vakit karşımızdaki kişiye nazaran daha çok bizlere zarar verir.Değmeyecek kadar alçaktalardır.Vaktimizi daha verimli dostluklara ayırmalıyız.Hayat elbet bir çıkış kapısını bize sunacak kadar bir rehberlik halinde olur :cool:

Çoğu insanın başına gelen durumdur bu . Aynı ortamda bulunmak zorunda kalıyorsunuz ve göz göze geliyorsunuz . Ben genellikle zorunlu durumlarda iletişim halinde oluyor o da mesafemi koruyarak . Diğer durumlarda kaale almıyorum . Çünkü karakter meselesi . Bir insanı sevmiyorsan sevmiyorsundur .

Sevmedigim insanlar çok var ama karşılarını çıkıp bir şey ler diyemiyorum. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz şey diyebilirsiniz onlar konusma bu kadar basit falan ama bende çok yalnızım arkadaş ortamı olarak nedene böyle oldu insanlar çok zalim . Bana güzel bir oneriniz varmı yazarmisiniz. Ben artık ne yapacagimi bilemiyorum. Yardıma ihtiyacım var . Sevgilerle.
kendı halıne bırakıyorum elımden geldıkce uzak duruyorum :)

Sevmediğim insan ile aynı ortam da bulunmuyorum ve ona ait bir şey bende varsa direkmen çöpe atıyorum .. Çünkü o kişinin bende hiç birşeyi bulunmasını asla istemem .. Aynı ortama gelsem bile kalkıp oradan uzaklaşırim

Bir insanı sevmemem için bir çok sebebe ihtiyacım olmalı eğer ki bunlar varsa yine kendi yakışır tavırla hoşgörülü, mesafeli olurum. Dünya zalim olabilir ama ben zalim olmak zorunda değilim, unutmamalıyız ki insanın üslubu kimliğidir.

En iyi yönetim umursamamaktır . Çünkü bir insan yapılacak en kötü şey onu görmezden gelmek olur ve kendisi de bir süre sonra etrafınızdan çekilir tavsiyemdir .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri