Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sevmediğimiz ınsanlara karşı ne yapıyorsunuz.

Sevmedigim insanlar çok var ama karşılarını çıkıp bir şey ler diyemiyorum. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz şey diyebilirsiniz onlar konusma bu kadar basit falan ama bende çok yalnızım arkadaş ortamı olarak nedene böyle oldu insanlar çok zalim . Bana güzel bir oneriniz varmı yazarmisiniz. Ben artık ne yapacagimi bilemiyorum. Yardıma ihtiyacım var . Sevgilerle.
Kendine yeni arkadaşlar edin babayiğit. Bunu yaparken de güç alacağın nokta yalnızlığın olsun. Yoksa sonuç pek farklı olmayacaktır. Zaaflarını gizle ki insanlar bunu kullanamasın. Arkadaşa ihtiyacın olduğunu çok belli etmemeye çalış.

Aslında sen de farkındasın bulunduğun ortamın sana bir faydası olmayacağının. Güvenemeyeceğin insanların bulunduğu bir ortamda asla huzur bulamazsın. ;)

Sevmedigim insanlar çok var ama karşılarını çıkıp bir şey ler diyemiyorum. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz şey diyebilirsiniz onlar konusma bu kadar basit falan ama bende çok yalnızım arkadaş ortamı olarak nedene böyle oldu insanlar çok zalim . Bana güzel bir oneriniz varmı yazarmisiniz. Ben artık ne yapacagimi bilemiyorum. Yardıma ihtiyacım var . Sevgilerle.
Bence sevmediğin insnlarla konuşmak zorunda deilsiniz arakadaş ortamı kolay kurulan birşey deildir herşeyini her huyunu bilmen gerekir doğru insanlarla dost olmak için başkarınıda değer verebilirsiniz diye düşünüyorum

Sevin gitsin ya hayat böyle daha rahat. Yok beni rahatsız ediyor diyorsan sevmediğin yönleri varsa da söylemelisin, yoksa görmezden gelsen bile zulüm olur iş ortamında da varsa özellikle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri