Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba 1 cent olur mu?

en fazla çıktığı fiyatı en az 10 katlaması lazım 1 cent için imkanı yok YTD
İmkansız kelimesini yerinizde olsam kripto piyasasında çok zikretmezdim. Ben herşeyin mümkün olduğunu gördüm bu sektörde. Sadece doğru zaman gerekli. Şu şartlarda ve kripto piyasasının mevcut büyüklüğüyle mümkün görünmüyor olabilir ama unutmayın ki her boğa döneminde çok ciddi katlanarak büyüyor kripto para piyasasının büyüklüğü. İmkansız yoktur bazı şeyler sadece zaman meselesi. Tabi ki kesin olacak diyemem. Belki de kaybolup gidecek. Yanlış anlaşılmasın.

YTD.

İmkansız kelimesini yerinizde olsam kripto piyasasında çok zikretmezdim. Ben herşeyin mümkün olduğunu gördüm bu sektörde. Sadece doğru zaman gerekli. Şu şartlarda ve kripto piyasasının mevcut büyüklüğüyle mümkün görünmüyor olabilir ama unutmayın ki her boğa döneminde çok ciddi katlanarak büyüyor kripto para piyasasının büyüklüğü. İmkansız yoktur bazı şeyler sadece zaman meselesi. Tabi ki kesin olacak diyemem. Belki de kaybolup gidecek. Yanlış anlaşılmasın.

YTD.
Haklısın hocam imkansız diye bişi yok bu piyasada. Zaman meselesi. Ayrıca Shiba ekibi çalışıyor her şeye rağmen. YTD.

$0,01 iddiasında değilim ama Shibarium L2, SHIB: The Metaverse, Elon Musk, milyonlarca kişilik topluluk vs vs arka arkaya eklendiğinde SHIB sanki ATH'yi birkaça katlayabilir gibi görünüyor. Kaldı ki metaverse için pass olacak NFT koleksiyonları da piyasaya sürerler.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri