Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba 1 Dolar Olur mu

Sizin için 2 grafiği yanyana koydum. Doge nin 3 aylık ve shiba nın 1 aylık grafiği.
Benzerlik dikkatinizi çekti mi. Kısa vade inişli çıkışlı bir grafikten sonra sert bir yükseliş olabilir diye düşünüyorum.
YTD diyeyim de adet yerini bulsun.
1620644467913.png

Gate.io SHIB çekme işlemini akıya almış. Sanırım Binance'a kaçışları bir süre önlemek istiyorlar. Bakalım önümüzdeki süreç bize daha neler gösterecek.
Hocam hem bunun yüzünden sanırım hem de %50'lik bir makas vardı 10 dakika kadar önce sanırım. Bunun da önüne geçmek için de yapmışlardır.

Hocam hem bunun yüzünden sanırım hem de %50'lik bir makas vardı 10 dakika kadar önce sanırım. Bunun da önüne geçmek için de yapmışlardır.
Şu an durum düzeltilmiş. Minimum ve maksimum çekim;
çekme limiti.png

Komisyon oranı ise;
KOMİSYON.png

Su şu an çok bulanık durumda. Bir düzene oturacaktır ilerleyen zamanlarda diye umut ediyorum bakalım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri