Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba Binance de listelenecek

Binance deki duyuru linki

Türkçe çevirisi : Sevgili Binancılar, Binance, SHIBA INU'yu (SHIB) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve SHIB / BUSD ve SHIB / USDT alım satım çiftleri için 2021-05-10 11:00 (UTC) 'de ticareti açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SHIB yatırmaya başlayabilirler.

Not : Daha detaylı bilgi öğrendikçe paylaşmaya çalışacağım.

Genelde binanceye ilk listelenen coinler düşüş yaşıyor bakalım. ytd

Son düzenleme:
Son birkaç gündür gösterdiği yükseliş Elon Musk'ın dikkatini çekecektir. Bir SHIB tweeti yeter :D
Pump coinleri sevmem ama zamanında çok düşükken almıştım, duruyor. Bakalım neler olacak :D
Yatırım tavsiyesi değildir.

Son birkaç gündür gösterdiği yükseliş Elon Musk'ın dikkatini çekecektir. Bir SHIB tweeti yeter :D
Pump coinleri sevmem ama zamanında çok düşükken almıştım, duruyor. Bakalım neler olacak :D
Yatırım tavsiyesi değildir.

O zaman şunu da şuraya bırakayım da bir kenarda dursun :)

1620643024111.png

Mart ayında da bir twit atmış da ön yargılı yaklaştık, halbuki al kârını çık sanane diğer altların halinden :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri