Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba Bitbns de işlem görmeye başladı

crackkemal

Uzman Çavuş
Shiba ve Safemoon (Aynı konu olduğu için Safemoon'a ayrı başlık açma gereği duymadım.) 14 Mayıs'tan itibaren Bitbns (Hint kripto para borsası) de işlem görmeye başladı. Bakalım her iki coin içinde etkisi ne olacak.
(Vakit olursa Bitbns için ayrı başlık açarım daha sonra.). Shiba son saatlerde biraz toparlanma yapıyor gibi. 15 ve 45 Dk.lık grafiklerde yönünü yukarı kaldırmış gibi. Geriye dönük yeterli veri olmadı için günlük grafikte pek sonuç alamıyorum. Umatım tüm coin sahiplerinin yüzünü güldürür. YTD..

Bu arada genelde forum sayfalarında çoğu kez shiba ve safemoon isimler yanyana kullanılıyor. Her iki coin in takipcileri sanki kardeş şehir seçilmiş farklı ülkelerin vatandaşı gibi.

Hepsi kardeş aslında. Bi Inu tokeni çıkıyor diyor ki bi Doge'nin kardeşi, Shiba'nın arkadaşıyız.

Shiba ilk kendini parlatmak istediğinde Doge'de kullanılan asıl köpek Shiba köpeğidir, oraya değil bize yatırım yapın demişlerdi. Bundan çabuk vazgeçerek farklı bir hareket haline girdiler.

Umarım ikisi de yatırımcılarının yüzünü güldürür. Özellikle Safemoon'un çok güzel hedefleri ve yol haritası var.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri