Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHIBA Inu Kısa Vadede Düşünceleriniz?

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, shiba kısa vadede tekrar eski seviyelerine gelir mi veya %50'lik bir düzeltme yaşar mı.

4 saatlik grafikte hiç kırmızı mum yok, günlük grafikte %170'lik tek bir yeşik mum var, dün daha da düşer diye almadım fakat çıktı, bugün de aynısını düşünüyorum ama yanlış karar veriyorum, sizin düşünceleriniz nelerdir, en dip fiyatta, 3 hafta önce yaptığı zirvede şuanda. Yine fomoya kapıldım yüksekten girmekten korkuyorum grafiğe bakınca ne düşünüyorsunuz?

Elon pumpu da yok, herhangi kritik bir haber yok (benim araştırdığım kadarıyla), işlem hacmi dogeye yaklaştı gate.io'da hacim olarak 3. sırada, çok hızlı artan hızlı düşer ama 100x yapan coinlerin düştüğü yok

Bir memecoin hocam yani artış azalış sosyal medyayla oluyor çok fazla TT oluyor bugünlerde SafeMoon ile birlikte. Shiba'yı da mart ayında twit olarak attığı söyleniyor Elon'un. Belki Doge hedefe ulaştı sonra da bunu tekrar söyler ümidiyle giriş yapılıyordur. Swap sitesi falan da kuruldu bildiğim kadarıyla.

Bir memecoin hocam yani artış azalış sosyal medyayla oluyor çok fazla TT oluyor bugünlerde SafeMoon ile birlikte. Shiba'yı da mart ayında twit olarak attığı söyleniyor Elon'un. Belki Doge hedefe ulaştı sonra da bunu tekrar söyler ümidiyle giriş yapılıyordur. Swap sitesi falan da kuruldu bildiğim kadarıyla.
Evet hocam temel olarak böyle, teknik olarak bakınca sürekli yeşil var yani yeşil yeşil yeşil en son kırmızı gelecek bu kırmızıyı bekleyene kadar 3x yaptı. Daha önce ben böyle bir olayla karşılaşmadım böyle kısa vadede artıp da o seviyeden kalan coin görmedim, bunu da öyle olur sanıyordum ama olmayacak gibi, daha öncelerden sağlam olup da aynı bunun gibi artan coinlerden bu şekilde düşmeyeni var mı yani bu bir istisna mı oldu shiba da, normalde hep artan coin düşerdi bunda artan coin artıyor

Dolaşımdaki SHIB çokmuş. Bugün ilk kez alacak olsam bir düzeltme beklerdim sanırım. Nereye kadar çıkacağı Elon Musk'ın ve topluluğunun SHIB'i ne kadar kafaya taktığına bağlıdır. Ben pumpın süreceğini düşünüyorum. Ytd.

Dolaşımdaki SHIB çokmuş. Bugün ilk kez alacak olsam bir düzeltme beklerdim sanırım. Nereye kadar çıkacağı Elon Musk'ın ve topluluğunun SHIB'i ne kadar kafaya taktığına bağlıdır. Ben pumpın süreceğini düşünüyorum. Ytd.
Ben de düzeltme bekliyorum ama bekleye bekleye 3x yaptı, neden pump sürer hocam sadece tt oldu o kadar. 5 tane yeşil mum olmuş 1 günde %700 artmış hiç yoktan %50lik bir düşüş gelmez mi diğer coinler de aynen böyle oldu. Düşse şimdiye düşerdi düşüncesi de var bir hedefi var ki hala bekliyor ama olmayadabilir. Keşke dün 2500den alsaydım :D

Geç kalınmış sayılmaz bence. Ytd.
Şuan geç kaldık mı hocam :D :D

Alım fırsatı verir mi bilmiyorum, yükseldikçe yükseliyor patlarsa küçük yatırımcıları yakacak gibi görünüyor.

@Badsector abim baya yüklü miktarda almıştı.
sonra sanırım bizim yorumlarımızdan dolayı sattı :S
şuan yatırım tavsiyesi vermenin ne kadar kötü olduğunu bir kez daha teyit etmiş oldum.
SHIB ne zaman çıksa abim geliyor aklıma :S
yorum yapmaktan kaçınır oldum bu elon musk yüzünden....
google en çok aratılan kelimeler arasında Shib Coin Yorumları

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
mistirlow
Geri