Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHİBA INU Polygon Matic Ağı Token

TulparCoin

Kıdemli Çavuş
Evet arkadaşlar ilgi alanlarımdan biri token üretmek :) malum kripto borsası her geçen gün farklı coinleri tokenleri piyasaya sürmekte biz neden bu kervanda yer almayalım.. MATİC özellikle fee oranları düşün ekosistemi büyüyüyen bir kripto gibi durmakta evet şuan piyasa değeri 1 $ civarında ama ilerisi için ne olur bilinmez. Ben hali hazırda bir token bastım devamı da gelecek. Şimdi diyeceksin ki hocam bu zaten var evet BSC ağında var bu yeni bir platform bakarsınız burdan da yürür hem taş attık kolumuz mu yoruldu canım girişimcilik diyelim.

(Not: İkinci projeyide yakında şekillensin duyuracağım. BSC ağında bir proje)

Ben ne istiyorum?

1) Birlikte hareket edecek bir takım.
2) Hangi alanda yardımcı olacaksınız?
3) Twitter, İnstegram, Telegram vs platformlarda etkilimisiniz.
4) Grafik tasarım konusunda yardımcı olabilirimisiniz?

PROJEM;

Toplam Arz:
9,000,000,000,000 SHIB

Token Sözleşmesi: https://polygonscan.com/token/0x48D8Be3760CC5cEb7012b716556Ec55705C1ae99

Token Satış Adresi:
Untitled design-High-Quality.jpg

Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Shıba ınu token ne kadar çok düşmanı olursa olsun bence gelecek vaad edebiliyor. Elon Musk da bunu ilerideki zamanlarda hedef token haline getirebilir. Dediğin doğru 1 dolara doğru gidebilir. Ama ilerideki zamanlarda Elon Musk bunu hedef haline getirirse ve o zaman etkisi kalmazsa biraz zor gibi görünüyor. Söylediklerim YTD kendi görüşümdür.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri