Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba Inu (SHIB) Son 24 Saat İçerisinde En Çok Satın Alınan Varlıklar Arasında!

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
shibaınu.jpg

Shiba Inu (SHIB) Son 24 Saat İçerisinde En Çok Satın Alınan Varlıklar Arasında!​

WhaleStats’tan alınan verile göre Shiba Inu (SHIB), 1.000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 token arasında.

WhaleStats:

Metaverse ve memecoin bir sonraki boğa koşusunun lideri

1 bin en büyük ETH cüzdanı tarafından en çok satın alınan 10 jeton analizi:

24 saat içinde, elimizde $SHIB, $SAND ve $ELON var.

Son 7 ve 30 günde, $GALA, $MANA ve $SAND var.

8f2f7eb24102e6ecb1e9b247fd5aae901ea9d972.png

Paylaşılan verilere göre, en çok satın alınan memecoinler Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON) varlıkları oldu.

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), 2021 senesi içerisinde toplam olarak %58.291.247 artış gösterdi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Shiba, sepetimde var. Ancak çıkış seviyesine bir türlü karar veremiyorum. 1 cent beklentim var ama oraya ulaşacağına dair delilim yok. :)

O yüzden sonu nereye varır, nereden döner, ben ne yapmalıyım, bilmiyorum. Öööylesine tutuyorum şimdilik.

Haydi hâyrlısı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri