Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shıba Inu (Shıb) Token Hakkında Görüşleriniz

Ekli dosyayı görüntüle 3896

Shib birkaç gündür popüler olmaya başladı, çoğu kişinin dilinde, şuanda belli başlı borsalarda işlem görmekte.

18.04.2021 Tarihinde : 1 SHİB = 0.0000017770 $ ( 0,000014 TL ) den işlem görmekte.

Satoshiturk forumu olarak görüşleriniz nedir ?

Ekli dosyayı görüntüle 3897

Shiba ile ilgili daha fazla konu için aşağıdaki linke tıklayın
Sadece shitler zirvesini daha önce yaptı uzun bir süre artık birşey yapacaığını pek düşünemiyorum oversold olacak ki doge gibi kümelenip bir sonra ki boğada belki patlama yapabilir en mantıklısı oversold bölgesinden almak olabilir benim için ( Yatırım Tavsiyesi Değildir)

Ekli dosyayı görüntüle 3896

Shib birkaç gündür popüler olmaya başladı, çoğu kişinin dilinde, şuanda belli başlı borsalarda işlem görmekte.

18.04.2021 Tarihinde : 1 SHİB = 0.0000017770 $ ( 0,000014 TL ) den işlem görmekte.

Satoshiturk forumu olarak görüşleriniz nedir ?

Ekli dosyayı görüntüle 3897

Shiba ile ilgili daha fazla konu için aşağıdaki linke tıklayın
Shiba Çok Arttı Bu Zamanlar Acaba Nedenn?

shıba guzel rekorlara gırdı ama suanlık bılemıyorum paramın bır kısmını yatırdım uzun vadelı olarak oynamayı dusunuyorum ama neden olmasın artada bılır YTD

suanlık yukselısı harıka devamını beklerız YTD

Altların fişeğini Ethereum yakar, o zaman SHIB ve diğer memecoinler için yeni zirveler düşünülmeye başlanabilir. Ytd.

inşallah 1 dolar olurda beni de zengin eder, aklıma takacağım şeylerden birinin para olmamasını diliyorum, sadece hayat ve yaşanılacak güzel şeylere empoze olmak istiyorum. 1 $ ol kral

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri