Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba Yorumları

Hocam uzun vade için yatırım yapılabilir mi şahsi düşüncelerinizi aktara bilirmisiniz. Tüm altcoinler %-15 20 yaparken shıp sağlam duruyordu.
yatırım tavsiyesi vermiyoruz biz güvenmiyoruz açık ve net YTD.

Rapçi Meek Mill, shiba satın alacağını duyurdu, alım yaparsa bir hareketlenme olur gibi.
YTD.
Bir rapçinin oynatabileceği bir durumu çoktan geçti shiba.

Doge'ye rakip olarak çıktı ve hızlı bir yükseliş gösterdi. Doge'nin ulaştığı seviye insanlarda Shiba'nın da bu seviyeye ulaşacağı beklentisini ateşledi ama bana da beklenti içinde olmak anlamsız gibi geliyor.
Ama tabi birkaç ünlü ve pump grubundan destek gelirse işler değişebilir.
Yatırım tavsiyesi değildir.
ilk 2 satırına katılıyorum abi
diğer satırlarda gelecek destek konusuna ise geçici bir heves olur bence, yine birilerinin canı yanar.

Elon güzel twetler atmaya basladı piyasa canlandı :)
Çin hükümeti Elon'a şöyle bir kenara geç sen bakalım dedi bile.
Bu piyasanın ekmeğini sadece elon'a bırakmazlar.

Selamlar hocam sizce yatırım yapılabilir mi? Bizim gibi insanlar BTC den çok çekti, çok kayıbımız var (en azından benim gözümde çok)
Yatırım tavsiyesi vermiyoruz ama genel olarak tutumum ortada.

Yeni bir memecoin altarnatif seçim gibi görülüyor. Dogenin aldığı ivmeyi yakalama umutları diyelim. Ayrıca Binance gibi bir borsanın listelemesi cazip kıldı. Memecoin piyasası şuan yarışa girdi. Okex Akita ve Kishu çıkardı. Latoken de benimde aldığım 3 ayrı memecoin var. Yani bu kervan yeni bir akım olduysa sebebi dogenin yaptığı yeni bir çığır diyelim. Bende aldım Shiba almıycam demiştim ama Binance listelemesi Vitalik'in hibe etmesi vs. ilginin artması benide cazip kıldı. YTD
en güzel yorum bu diyebilirim bana göre

Shiba hakkında bir beklentim yok :D
benimde :D

genel olarak herkesin görüşü ortada sanırım shiba dikkat edilmesi gereken bir birimdir.
shiba yorumları gelmeli sitemizde insanlar biraz olsun bilinçlendirilmeli.
yorum yapan herkese teşekkür ederim.

bol sıfırlı dog's tokenlardan bir beklentim yok açıkcası. Arz miktarlarına bakıldıkça fiyatlarının artmaları için epey bir para girişi yakalaması lazım. Shiba top 50'ye girebilen dogecoin'den sonra ikinci memecoin sanırım feci para girişi olmuştu. Ne olacağı belli olmamakla beraber Okex'te şimdilik Shiba stake ediyorum oranı da gayet iyi benim açımdan.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri