Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Shiba'nın Kurucusunun Yayınladığı Makale

Juf

Kıdemli Başçavuş
1*nQIh2xudhfZ6ELFGE7JF1g.jpeg

RYOSHI'nin yani shiba kurucusu 2 Ağustos 2020 yayınladığı makale

Merhaba, ben Ryoshi, kim olduğum çok önemli değil ve birkaç dakika içinde nedenini anlayacaksınız. Birkaç yıldır bağımsız bir kripto para birimi tüccarı olduğumu ve merkeziyetçi toplulukların doğuşundan her zaman etkilendiğimi size kısa bir arka plan olarak vereceğim.

Spesifik olmak gerekirse, görünmez eller tarafından hangi dereceye kadar tohumlanıyor ve yönlendiriliyorlar veya gerçekten tohumdan kalıcı ve %100 topluluğa sahip olan bir şeye büyüyebilirler mi, tıpkı merkezi bir figür veya kuruluşun bakımını yapmadan BTC veya DOGE gördüğümüz gibi.

Gizemli yönetici sözde "kilitli cüzdan" olarak adlandırılan tüm belirteçlerin% 30'una sahipse, yine de gizemli yöneticinin topluluk ve sürücü için% 30 sorumluluğu vardır. Sık sık gördüğümüz budur.

Dolayısıyla, SHIBA deneyini tasarladığımız da amacımız birinci günden itibaren adil dağıtım ve sahiplenme fırsatı vermek için çok fedakârlıktı. Bu, ben RYOSHI ve Fens SHIBA'yı kurduğumda bile, sahip olma potansiyeline sahip olamadığımız anlamına gelir dünya. Ethos ve vizyon hakkında daha fazla devam edeceğiz, ama önce nasıl yapıldığını açıklıyalım.

Kural 1 - Ryoshi projeye 0 harcıyorum. Neden 0> Fakir olduğum için değil, tüm zincir bağımı 8 dolara satıyorum ve oynamak için eğlenceli kripto param var, çünkü sıfır olan birinden bir şeyin sıfırdan başlayıp başlayamayacağını bilmek istiyorum.

Kural 2 - Projeye 0 harcadığım için, sahip olduğum herhangi bir $ SHIB tokenin herkes gibi serbest piyasadan satın alınması gerekiyor. Yani bunlar benim jetonum, "takım jetonu" veya "yönetici jetonu" değil, sadece satın almışsınız gibi "ryoshi tokeni".

Kural 3 - "Takım" ın jetonu olmadığından ve ben sadece bir gönüllüyüm, etki veya değişim listesi için hiç kimseye $ ETH veya $ SHIB olarak ödeme yapamayız. Zaten $ SHIB'nin bilindiği zamandan beri, ücretsiz jeton ve 9 farklı "değişim temsilcisi" almaya çalışan 28 farklı "etkileyici" benimle iletişime geçtim. hepsine aynı şeyi söylüyorum.

$ SHIB ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Merkezi olmayan kendiliğinden topluluk oluşturma konusunda bir deneyiz. Ekip ve yönetici burada gönüllüdür ve jetonları herkes gibi satın almak zorunda kalmıştır, bu nedenle kimseye veya herhangi bir şeye ödenecek jeton veya fon yoktur. Projeye yardımcı olmak istiyorsanız, çabalarınızı en değerli hale getirmenin bir yolunu bulmak için kesinlikle bizimle çalışabilir ve bizimle çalışabilirsiniz. Kolektif merkeziyetçiliğin gücüyle, merkezi bir ekibin yaratabileceğinden daha güçlü bir şey inşa edebileceğimize inanıyoruz. TÜM SHIBA'YA!

Önemli NOT: Yeterli dil bilgim olmadığı için çevirici ile Türkçe'ye çevrilmiştir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri