Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sıfırdan İngilizce Eğitimi - Ücretsiz

urartu

Onbaşı
Selamlar
Aranızda belki bu kursu bilenler vardır. En azından bir yerden İngilizce öğrenmeye başlamak isteyen arkadaşlar için Udemy'nin en çok satan İngilizce Seti olarakta bilinen Haluk Tatar hocamızın eğitim seti kendileri tarafında youtube üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Udemydeki eğitimde hala duruyor çok az şekilde değişiklik gösterebilir fakat öğrenme konusunda en azından bir temel için harika olacağını düşünüyorum ilk adımı atmak isteyenler için. Playliste aşağıda ulaşabilirsiniz İyi çalışmalar.

Sıfırdan İngilizce Öğreniyorum

İyi Forumlar..

Selamlar
Aranızda belki bu kursu bilenler vardır. En azından bir yerden İngilizce öğrenmeye başlamak isteyen arkadaşlar için Udemy'nin en çok satan İngilizce Seti olarakta bilinen Haluk Tatar hocamızın eğitim seti kendileri tarafında youtube üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Udemydeki eğitimde hala duruyor çok az şekilde değişiklik gösterebilir fakat öğrenme konusunda en azından bir temel için harika olacağını düşünüyorum ilk adımı atmak isteyenler için. Playliste aşağıda ulaşabilirsiniz İyi çalışmalar.

Sıfırdan İngilizce Öğreniyorum

İyi Forumlar..
Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler. Haluk Tatar hoca şu an harika bir yükselişte. Bir çok konuda gerçekten değerli fikirleri var. Eğitimler de mükemmel. Aslında , bilgi ve samimiyet ile nasıl başarılı olunabileceğinin yaşayan bir örneği haline geldi Haluk Tarar Hoca. Takip etmeyenler çok şey kaçırıyor. Çocuklarınıza da mutlaka tavsiye edin. Güzel konuşma , diksiyon eğitimi bile var. Gündem yorumları zaten çok farklı. Sağlam bir kafa ve eleştirecekse de mizahi bir dille hiç korkmadan eleştirebiliyor..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri