Neler yeni

Sıkı Durun: Binance Yeni Launchpool Projesini Duyurdu!

  • REKT (Wreck — Wrecked): Batmak, kripto borsada büyük zararlarda olan kişileri ifade etmek için kullanılır.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuruda yeni Launchpool projesini açıkladı. Binance, Launchpool üzerinden başlatılacak 4. projenin Venus Protocol (XVS) olduğunu belirtti. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun bu girişiminin temel hedefinin ise BNB’nin fiyatını ve benimsenmesini arttırmak olduğu bilinen bir gerçek. BNB’nin son 3 aylık grafiğine bakıldığında, Launchpool girişiminin fiyat üzerindeki etkisi açıkça görülüyor.

binance.jpg

Binance yeni Launchpool projesini duyurdu: Venus Protocol!
Dev Bitcoin borsası Binance Bella, Wing ve Flamingo isimli kripto para projelerinin ardından Launchpool platformuna entegre dördüncü kripto para projesini duyurdu. Yeni duyurulan kripto para projesi Venus Protocol (XVS) olarak tanıtıldı. Binance, DeFi (merkezsiz finans) piyasasına çok hızlı bir giriş yaptı ve Launchpool ile Bella, Wing ve Flamingo isimli kripto para projelerini piyasaya sürdü. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada Launchpool platformuna entegre dördüncü kripto para projesini şu ifadelerle duyurdu:

BİNANCE, LAUNCHPOOL ÜZERİNDEKİ 4. PROJENİN VENUS PROTOCOL (XVS) OLDUĞUNU DUYURMAKTAN HEYECAN DUYUYOR. KULLANICILAR, 29.09.2020 TARİHİNDEN İTİBAREN FARMİNG İLE YENİ LAUNCHPOOL FORMATINI KULLANARAK 30 GÜN BOYUNCA XVS TOKENLERİNİ TOPLAMAK İÇİN BNB, BUSD VE SXP TOKENLERİNİ AYRI HAVUZLARA KOYABİLECEKLER. FARMİNG’E BAŞLAMA SAATİNDEN ÖNCE XVS HAVUZLARINDAKİ TOKENLER İÇİN XVS ÖDÜLLERİ ALMAYACAĞINIZI LÜTFEN UNUTMAYIN.
Binance 06.10.2020 tarihinde Venus Protocol’ü listeleyecek
Staking ile XVS elde etme dönemi 29.09.2020 tarihinden itibaren başlayacak. Binance ise 06.10.2020 tarihinde XVS’yi BTC, BNB, BUSD ve USDT işlem çiftleri ile listeleyecek. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BİNANCE DAHA SONRA XVS’Yİ 06.10.2020 TARİHİNDE LİSTELEYECEK VE XVS/BTC, XVS/BNB, XVS/BUSD VE XVS/USDT İŞLEM ÇİFTLERİ İÇİN AÇIK TİCARET YAPACAK.
 

Üst