Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şimdi XRP Yatırımcılarının Sırası Mı?

Zayıf bir yükseliş. Çok zayıf. Haftalık grafik çok riskli bir yerde. Bu haftayı yukarıda kalarak kapatmayı başarırsa yukarı yönlü devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir.
Zayıf ama yine de bu kadar olumsuz ve sarsıcı haberin yanında bir yükseliş. Garip geliyor bana. Acaba son çırpınışlar mı yoksa bilmediğimiz bir şey mi var

Zayıf ama yine de bu kadar olumsuz ve sarsıcı haberin yanında bir yükseliş. Garip geliyor bana. Acaba son çırpınışlar mı yoksa bilmediğimiz bir şey mi var
Mahkeme süreci ne durumda bilmiyorum. Çıkan bir karar varsa ve saklı tutuluyorsa bilemem. Bunun dışında olsa olsa kısa süreli manipülasyon olur, diye düşünüyorum.

Fiyatda pek yükseliş olacağını sanmıyorum. Ama her ihtimale karşı 10 15 tane sakladım. Bilemezsin belki bitcoini bile geçebilir;)
Hocam, son SEC gelişmeleri bırak Bitcoin'i geçmeyi paçasını kurtarmasının bile garanti olmadığını gösteriyor. Her an çöp olabilir XRP. Ripple ağında yeni bir stablecoin çalışması başlattılar geçenlerde. SEC, bankaların stablecoin kullanımına izin verdi diye. XRP çöp olursa her ihtimale karşı alternatif bir proje düşünüyorlar bence.

Bitcoini geçebilir kısmı çok iddialı olmuş ama olabilir mi bilinmez elbet. Fakat bu konuda hassas olan forum üyemiz @sahinadm hocam müsait olunca bu yorumunuzla ilgili bir bilgi mesajı muhtemelen paylaşır gibi.
Fiyatda pek yükseliş olacağını sanmıyorum. Ama her ihtimale karşı 10 15 tane sakladım. Bilemezsin belki bitcoini bile geçebilir;)

Ripple mi Bitcoin'i geçer? Şaka yapmayın lütfen, ciddiye alıyorum. :D

henüz ripplede büyük yükseliş görülmüyor. Bitcoin de birden bire 40 bin dolar olmadı tabii ki. Bunu gelecekde göreceğiz.:)
Hocam Bitcoin'in geçtiği aşamaları Ripple da geçti. BTC her şeye rağmen 10 lira değil, 100, 500, 1000, 10 bin, 20 bin, 100 bin, 200 bin, 250 bin değil 300 bin de değil tamı tamına 306 bin TL'yi gördü. Ripple'ın rekoru kaç? 5 lira mı? Hayır hayır pardon. 1 Ocak 2018'de 12 lirayı görmüş. :D

Hocam Bitcoin'in geçtiği aşamaları Ripple da geçti. BTC her şeye rağmen 10 lira değil, 100, 500, 1000, 10 bin, 20 bin, 100 bin, 200 bin, 250 bin değil 300 bin de değil tamı tamına 306 bin TL'yi gördü. Ripple'ın rekoru kaç? 5 lira mı? Hayır hayır pardon. 1 Ocak 2018'de 12 lirayı görmüş. :D
Hocam koini bence bu kadar küçümsemeyelim. Çünki önümüzde uzun bir dönem var. Sabah Allah korusun kalpden falan gidersin ripplenin fiyatını görürsen.:D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri