Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhabalar internetten para kazanmak için referans sistemi çok kullanılan bir yöntem ve referans ayarlamak bir hayli zor bir iş (bence)

aynı zamanda instagram facebook gibi hesaplarda internetten para kazanmak için kullanılabilen sosyal medya platformlarıdır.
ne yazık ki dolandırıcılık girişimlerini engellemek adına instagram ve facebook gibi platformlar üyelik açma konusunda bir hayli sıkı çalışıyorlar. Bu durum bizim sınırsız referans yapmamızı engelliyor.
Ama her zaman bir yöntem vardır değilmi ?

eposta ile üyelik sisteminde yandex vs. gibi sitelerin eposta adresleri ile instagram ve facebook hesapları açılamıyor. Ancak gmail ile
sınırsız açabiliriz. Ama gmail de sınır koyuyor telefon numarası istiyor buda bize engel oluyor

bu sorunu aşmak için ise 2 yöntem mevcut

1-) Sms-activate.ru sitesinden uygun fiyat ile numara onaylaması yapmak.
2-)1Adet Akıllı Telefon + İnternet paketine ihtiyacımız var

5-6 ay önce öğrendiğim yöntemdir hala çalışıyor sanırsam az önce 6 adet hesap açmayı denedim telefon onayı istemedi hiç bir şekilde

1-) android telefonunuza colorbrowseri indiriyorsunuz
2-) kendi mobil veriniz ile 2 adet gmail hesabı açıyorsunuz (2 adetten sonra sms onayı istiyor) daha sonra colorbrowseri siliyoruz.
3-) uçak modunu açıyoruz 5sn sonra kapatıyoruz. bunu 3 kere tekrarlıyoruz 15sn en son 4.seferde 15sn uçak modu aktif kaldıktan sonra normal mobil veriyi açıyoruz.
4-) android telefonumuza firefox tarayıcıyı indiriyoruz ve oradan da 1 adet açıyoruz (2.ye sms istiyor yoksa burda ki olaya bende anlam veremedim)
5-) aynı işlemleri tekrarlıyor firefoxu siliyoruz uçak modunu aynı şekilde yapıyoruz
6-) tekrar colorbrowseri indiriyoruz ve aynı işlemleri yapıyoruz. sadece 2 adet gmail açıyoruz. (3.yü açmayı kesinlikle denemiyoruz)
7-) tekrar colorbrowseri silip firefox ile aynı işlemleri yapıyoruz.

bu şekilde tekrar tekrar bu yöntemle saatte 20-30 arası hesap açabilirsiniz işinize yaradıysa ne mutlu :)

Ben konunuza küçük bir not eklemek ve bu konuda bir nevi bir kanıt göstermek istiyorum.
Gmail haricinde Instagram hesabı açılamıyor diye yazmışsınız fakat açılabiliyor. Hangi mail hesabı ile derseniz Rambler.ru .

Bunu bir örnekle açıklamamım bir mahsuru sanırım yok .
Konunun tanıtımını forum sayfasında ben yaptıgım için ismini vermekte sakınca görmüyorum. Site adı : socpublic.com
Bu sitenin aktif ve eski üyesiyim . Türkiye deki bir başka forumda , Instagram hesapları alım -satımıyla ugraşan bir üye için ücretli görevler oluşturuyorum .Bu görevlerden birisi de Instagram hesapları satın almak . Ve bunun için sadece Rambler .ru mail adresi ile oluşturulacak Instagram hesapları için ödeme yapıyorum.
Ekran Görüntüsü (252)_LI.jpg

Ben konunuza küçük bir not eklemek ve bu konuda bir nevi bir kanıt göstermek istiyorum.
Gmail haricinde Instagram hesabı açılamıyor diye yazmışsınız fakat açılabiliyor. Hangi mail hesabı ile derseniz Rambler.ru .

Konunun tanıtımını forum sayfasında ben yaptıgım için ismini vermekte sakınca görmüyorum. Site adı : socpublic.com
Bu sitenin aktif ve eski üyesiyim . Türkiye deki bir başka forumda , Instagram hesapları alım -satımıyla ugraşan bir üye için ücretli görevler oluşturuyorum .Bu görevlerden birisi de Instagram hesapları satın almak . Ve bunun için sadece Rambler .ru mail adresi ile oluşturulacak Instagram hesapları için ödeme yapıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 780
konuya katkılı yorumunuz için teşekkürler :)

Ekli dosyayı görüntüle 780
dediğiniz yöntemi denemek istedim denedim ve 30günlük askıya alınıyor hesap farklı tarayıcı ve ip resetleyerek tekrar denedim yine 30günlük askı oluştu :/

Şimdiye kadar sadece bu mail adresini kullanarak oluşturulan hesaplardan 107 adet teslim aldım , 2 tanesini de ben fake hesap olarak abone olma -begeni bırakma gibi basit işler için kendim kullanıyorum. Diger hesapları teslim alan arkadaşında bir sorunu şimdilik yok ve bu görevi, adı geçen sitede yer yer tekrarlayıp alıma devam ediyorum.
Bahsettiginiz sorun tam olarak nedir açıkçası bilemiyorum.

Şimdiye kadar sadece bu mail adresini kullanarak oluşturulan hesaplardan 107 adet teslim aldım , 2 tanesini de ben fake hesap olarak abone olma -begeni bırakma gibi basit işler için kendim kullanıyorum. Diger hesapları teslim alan arkadaşında bir sorunu şimdilik yok ve bu görevi, adı geçen sitede yer yer tekrarlayıp alıma devam ediyorum.
Bahsettiginiz sorun tam olarak nedir açıkçası bilemiyorum.
sss.png

rambler.ru ile açılmış instagram hesabı bu şekilde oluyor hocam

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727