Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Site eklenti önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar sitemize geçen güncellemeler de bir çok eklenti geldi adblock , arkaplan müzik gibi vesaire gerçekten güzel ve işlevsel eklentiler bu eklentilere ek benim bir önerim olacaktı .

Belli bir x satoşi karşılığında kullanıcılara bildirim gönderme eklentisi bu ne işe yarar derseniz.
Yeni açılan bir site için güzel bir reklam ola bilir referans toplamak amaçlı veya yeni açılan bir telegram kanalına üye çekmek için ben mesela böyle bir eklentiyi kullanmak isterim .

2. Olarak
Forum içerisin de birbirimize satoşi ödemesi yapa bilmeyi isterim mesela bir nevi gpt olarak düşünüle bilir bu
x sitesine kaydolan arkadaşlar örnek veriyorum 15 satoşi
5 faucet yapanlara 100 satoşi gibi

3. Önerim hem site hemde üyelerin kazancı için offerwalls kısmsı ben bir çok sitede günlük +1 - 2 k arasında doge coin kazanıyorum offerwalls sekmelerinden ve o sitelere kazandırmak yerine bizim forumumuza kazandırmayı isterim şahsen .

4. Önerim Faucetpay ödemesi ödeme eşiği aynı kala bilir veya /2 ye bölünerek faucetpay e ödeme almak isterim çünkü bir çok siteden gelirimi ben fauceetpay e topluyorum böylece en az işlem ücretini ödüyorum bu hem forum için reklam olur yüksek bir seviye de ödendiği için hem de kullanıcılar için +1 seçenek olur çekim yapmak için umarım önerilerim sitemizin gelişimine katkıda bulunur herkese iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri