Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Site hakkındaki önerilerim

Şimdiye kadar birçok para kazandıran gerek musluk gerekse reklam izleyerek para kazandıran site ve sözde oyun oynayarak para kazandıran uygulama gördüm ve denedim ancak hiçbiri beni tatmin etmedi.

Kimi uygulama ve site imkansız derecede zor bir çekim limiti koyarken kimileri de az da olsa koyduğu limite ulaşıldıktan sonra ya hata vererek ya da ödemesini yapmayarak bizleri daha da fazla internetten para kazanma konusunda sıkmaktadır.

Ancak SatoshiTurk sitesi hem bilgi alarak hem bilgi paylaşarak para kazandıran bir site keşke daha önce bu siteyi tanısaydım.Üstelik ödemelerini anında yapan bir platformu kullanmaktayız.Hala ödeme alma seviyesine gelmedim ama uğraş olursa pek de bir zaman isteyen bir olay değil burada para kazanmak.

Dün burada kazanç sağlarsam nerede harcayayım hangi borsaya transfer yapayım diye düşündüm.Sonra neden SatoshiTurk'te de kripto para alım satımı ve burada elde ettiğimiz kazancı neden başka bir borsaya taşımaktansa direk banka hesabıma yatmasın diye düşündüm.

Evet belki bu istediğim şey çok zor,imkansız veya bir hayal olabilir ama düşünsenize burada yazı yazarak para kazandınız ve ödemenizi hemen banka hesabınıza transfer ederek paranızı kullanabiliyorsunuz.Şahsen ben şöyle bir düşününce Binance'ye yaptığım komisyon ücretini SatoshiTurk ailesine ödemek isterim.

Alım satım konusuna gelinilirse Binance'de ki gibi bir coin çeşitliliği istemiyorum ancak dogecoin,litecoin, ethereum,bitcoin gibi göz önünde ki coinlerin olması yeterli gibi.

Yani sizde burada kazandığınız bitcoini çekmeseniz bile dogecoin veya başka bir coine dönüştürmek istemezsiniz?

Tabi dediğim gibi bu dediklerim belki bir hayal ama olursa efsane olmaz mı üstelik site yönetimi de gelir elde edebilir.
Sizlerin bu konuda ki düşünceleri neler gerçekten merak ediyorum.

Öneri için teşekkürler ancak bunun yapılabilmesi için SatoshiTurk web sitesinin bizzat vergi veren bir şirket olması gerek. Bunun yanında her yazdığınıza fatura kesmesi, ödemelerde işletme hesabı kullanması, komisyon ödemesi lazım. Hepsinin yanında burası kripto paralarla alakalı bilgi paylaşımı amaçlı kurulmuş bir forum, dolayısıyla itibari para birimi ile kullanılması en baştan mantığa aykırı. :) Admin daha net yorum yapar ancak ödeme yönteminin kripto para dışına çıkmasını ben mümkün görmüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri