Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek Site Kurallarının Daha iyi Anlaşılabilmesi

K

Kuse

Misafir
Pi coin hakkında yazdığım yazı onaylanmadı. Sebep: yayınlanmış konu site yi kontrol edip öyle yazı yazın boşa vakit harcamayın diye cevap geldi. Sitede yeni sayılırım. Bazı kuralları gözden geçirmemiş okumamış olabilirim. Gelen ret cevabı da çok açıklayıcı olmadığı için konuyu tam anlayamıyorum. Gün içerisinde aynı konu başlıklı forumlarda yazı yazılmayacağı mı isteniyor. Forum ana sayfasına baktığımda aynı konularda benzer yazı yazmış bir kişiye ait yazılar gördüm. Sanırım bu konuyu ben tam anlayamadığım için bir hata oluyor. Belirttiğim bu durumla ilgi bir açıklama yaparsanız memnun olurum.
Teşekkürler.

Konuyu tam anlamamışsınız. Pi coin üzerinden anlatayım.
Pi coin ile ilgili farklı yazılar yazabilirsiniz ama Pi coin dolandırıcılığı hakkında yazılmış bir yazı varsa o zaman Pi coin dolandırıcılığı hakkında yazamazsınız.
Bu diğer konular için de geçerli. Üstelik burada bir süre söz konusu değil. Eğer, aynı konuda yeni bir gelişme olmamışsa sadece gün içinde değil, hiç bir zaman yazamazsınız. Yoksa, sitede aynı konudan geçilmezdi. Özellikle siteye yeni kayıt yaptıranlar, ilk iş Bitcoin nedir? konusu açıyor. Bu kural olmasaydı sitedeki yazıların yarısına yakını Bitcoin nedir? olurdu muhtemelen.
Bu, site kurallarında açıkça belirtiliyor. Üstelik, bugün reddedilen tek yazı sizin ki değil. Aynı sebepten 2 kişinin konusu daha reddedildi.

Son düzenleme:
Yazdığım konunun yayınlanmamasından rahatsız olmam söz konusu değil. Aklıma takılan şeyleri öğrenmiş olmam açısından idi gönderdiğim mesaj. Bilgilenme seçeneğini işaretleyerek göndermemden de anlaşılığı açıktır.Kendi adıma önemli olan hataları tekrarlama hatasına düşmemek.
Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu.

Sıkıntı yok hocam. Elimden geldiğince ayrıntılı şekilde, sebepleriyle açıklamaya çalıştım. Yeni olduğunuz için site kurallarını özümsemeniz zaman alabilir. Soru sormaktan çekinmeyin. İyi forumlar...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri