Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

siteye günlük giriş yapanlara ödül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Script satış kategorisinde gördünüz mü bilmiyorum

daha önce benzeri sistemler yaptım, Bonus, Game, vb...
Şuanda bu sitede kullandığımız eklentiyi halen geliştiriyorum.
Rank sistemi, Bonus sistemi, Blockchain tabanlı çekiliş sistemi, vb bir çok plan var aklımızda bakalım geliştirdikçe bilgi vereceğiz
Ödülden önce Referral Sistem düşünüyoruz.

Bence küçük satoshi miktarlarına pek takılmamak gerekiyor. Onlar biraz teşfik amaçlı. Yani girişte verilecek 3-5 satoshi pek bir hareket getirmeyecektir. Şuan konu gelirlerini de oldukça makul görüyorum. Gayet başarılı bir girişim olduğunu düşünüyorum. Akıllıca hareket ediliyor şuanda. Konu gelirleri yüksek yorum gelirleri düşük tutularak forumdaki üzerinde konuşulabilecek konu sayısının arttırılmasının amaçladığını düşünüyorum. Daha sonrasında dengeli bir gelir modeli gelebilir. Umarım başarılı olursunuz.

Forumu yeni yeni tanımaya çalışıyorum bu sebeple birçok konuya göz atıyorum.İlk olarak girişlerde verilecek o kadarcık bir satoshi nin çok bir önemi yok. Zaten Google SEO açısından da ileride sorun olabilir. Sonuçta Google SEO analizi yaparken bir siteye girilip içerisinde geçirilen vakiti de göz önünde bulunduruyor. Bir siteye girmek ve hemen sonrasında çıkmak o site için çok da iyi bir şey değil. O siteye olan güveni azaltır.

İkinci bir konu olarak sayın @admin acaba bu alıntı olayını daha kolay hale getirebilir misiniz yani özellikle çoklu alıntılarda biraz zaman kaybettiriyor gibi geldi. Tabi zamanla alışılabilir ama yapılabiliyorsa süper olurdu.

Forumu yeni yeni tanımaya çalışıyorum bu sebeple birçok konuya göz atıyorum.İlk olarak girişlerde verilecek o kadarcık bir satoshi nin çok bir önemi yok. Zaten Google SEO açısından da ileride sorun olabilir. Sonuçta Google SEO analizi yaparken bir siteye girilip içerisinde geçirilen vakiti de göz önünde bulunduruyor. Bir siteye girmek ve hemen sonrasında çıkmak o site için çok da iyi bir şey değil. O siteye olan güveni azaltır.

İkinci bir konu olarak sayın @admin acaba bu alıntı olayını daha kolay hale getirebilir misiniz yani özellikle çoklu alıntılarda biraz zaman kaybettiriyor gibi geldi. Tabi zamanla alışılabilir ama yapılabiliyorsa süper olurdu.
alıntılara eminim zamanla alışırsın hocam bence çok basit :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri