Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sizce 2021 de bitcoinin fiyatı ne olur?

başında mı sonunda mı? Eğer sonunda diyorsan ve FUD olmayıp normal seyrinde yükselirse 200bin'i çok rahat göreceğimizi düşünüyorum. Başında ise 81k kilit noktam :)

Tam olarak hangi tarihi merak ediyorsunuz ben anında söyleyeyim nokta atışı :)

Şaka bir yana pandemi süreci biraz işleri değiştiriyor. İnsanlar evde olduğundan ya da eskisi kadar çıkamadığı için buralarda daha fazla değerlendiriyor olabilir ki çok vardır ama etkisi nasıl olur onu gözlemlemek lazım pandemi tam bittikten sonra. Gene de bir yükseliş bekliyorum bir önceki yükseliş dominans olmadan gerçekleştiği için beklentim bu yönde. Tabi tüm grafikler bazen sat bazen al emri verse de haftalık sat emrini bozmadığı sürece bu düşüncem hayal olarak kalır. Yukarıda ben 120k beklentisindeyim yatırım tavsiyesi olmadan.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri