Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sizce Hangi Kripto Paraya Yatırım Yapmak Lazım

kr4l

Onbaşı
Tron (TRX) aldım fazlı değişen olmadı dogecoin aldım, fazla değişen bir şey olmadı bu devirden sonra btc sürekli artar elbet ama, bir yerde sonra illaki düşer belki yakın zamanda belki ileri'ki zamanda ama gerçekten kazandırır dediğiniz bir kripto para var mıdır. Mesela şu alınsa 1 yıl sonra baya kazandırır dediğiniz var mıdır ?

Bitcoin'i tavsiye ederim şu sıralar inanılmaz bir şekilde yükseliyor ve uzmanlarda yükseleceğini söylüyor ilerleyen zamanlarda sadece sabır istiyor
Uzmanlara göre*

Katılıyorum. Ben karma sepet kullanıyorum. (BTC ağırlıklı) Tek bir coin yatırımını mantıklı görmüyorum.
Ben de hacmi yüksek ve en az 2 senelik coinleri daha fazla tutarım, ara sıra yakılanları tercih ederim vs. çünkü hep uzun vadeli düşünüyorum. 2017'de ethereum classic ve ark başımı iyi yakmıştı, onlardan sonra spekülasyonlara aldanmamaya çalışıyorum. :)

Ben dogecoin olarak düşünüyorum. Fakat BTC ye yatırmış olsaydım şuanda gerçekten güzel paralar toplamıştım. Belki de bu kadar yükseklere çıkmayacak. Dogecoin inişli çıkışları var fakat çok yükseklerde değil. 3 5 kazanmak için uğraşıyorum.Ancak herkes kendi planlarını kendisi yapmalı. Birisinden duyupda yapmamalı.

Bitcoin' in her zaman en güvenli liman olduğunu düşünüyorum. Eğer çok paranız varsa Binance' de USDT kilitleme işlemlerine de bakabilirsiniz. Eğer cesaret edebiliyorsanız Bitcoin ve USDT üzerinden kaldıraçlı işlem yapabilirsiniz. Ama bu iş gerçekten cesaret istiyor. :confused: Çünkü paranızı kaybedebilirsiniz de. Ama tam tersi iyi paralar kazanabilirsiniz de. Size tavsiyem iyice araştırıp bakabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri