Neler yeni

Skybridge Capital' den olası bit BTC yatırımı.

  • Orphan Block: Blokzincirindeki geçersiz blok parçalarına verilen isimdir.

mehmetyugioh

Kıdemli Çavuş
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
110
Tepkime puanı
59
Puanları
285
Konum
Bursa
Web sitesi
hive.blog
Cinsiyet
Erkek


0.00000003
  • 0.00000000  
  • #1

Bu makaleyi hazırlayan mehmetyugioh isimli kullanıcı 0.00002208 Bitcoin kazanmıştır

0.00002208 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 12.47 Türk Lirası Değerindedir.


Bu konu için ne tür bir başlık uygun olur diye çok düşündüm ama bulamadım. Konuya kendi yorumumu da katacağım için başlık hakkında biraz kafam karıştı. Skybrirde Capital 2005 yılında ABD' nin New York şehrinde Anthony Scaramucci tarafından yatırım yönetimi maksadıyla kurulan bir şirket. Bu şirket yatırım ve yönetim konusunda gerçekten güçlü bir şirket ve daha önce birkaç tane de ödül aldı.

Koinbülteni' nin haberine göre Skybridge Capital yakın zamanda Bitcoin' e yatırım yapmaya başlayabilir. Skybridge Capital halihazırda yaklaşık 9 milyar dolarlık bir parayı elinde tutan büyük bir şirket. Geçen gün benim de takip ettiğim Kevin Rooke isimli bir Twitter hesabı SkyBridge Capital Şirketi' nin 3.6 milyar dolarlık bir fonu Bitcoin için yatırım yapmaya ayırdıklarına dair bir Tweet attı. Aslında bu haberler Skybridge Capital' in ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Koimsyonu' na yaptığı bir tür bildiri sayesinde ortaya çıkmaya başladı. Ama şirket daha çok kaldıraçlı işlem sinyali verdi. Ayrıca haberin devamında Bitcoin' in Kasım ayından beri kaydettiği bu yükseliş Sykbridge Capital fonunun da piyasaya girmesiyle Bitcoin fiyatının 20.000 dolar rekorunu kırabileceği de belirtiliyor.

Ayrıca Skybridge Capital dijital paranın sadece Bitcoin' den ibaret olmadığını da ekliyor. Yani benim tahminlerime göre Skybridge Capital Bitcoin fiyatlarının düşmesini bekleyip varlık alımına başlayabilir. Ya da Şimdiden Bitcoin alıp soğuk cüzdanlarda bekleterek Bitcoin üretimi tamamen durduktan sonra elindeki varlıkları işleme koyabilir. Bu fon ayrıca diğer kripto paralara da yatırım yapabilir. Ama bunun için öncelikle her hangi bir kripto parayı merceğe alıp uzun süre araştırma yapmalı. Eğer bu fon gerçekten Bitcoin ya da Altcoin alımı ile ilgili sinyaller verirse piyasal muhtemelen hareketlenmeye başlar. (Bu söylediklerimin benim tahminlerimdir ve tabii ki de yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım veya alım yapmadan önce çok iyi düşünün ve araştırın!)


Bu fon ve diğer fonların da aslında dijital veya yarı dijital paralara ya da bunların madenciliğine yatırım yapabileceğini hepimiz tahmin edebiliyoruz. Zaten bununla ilgilig sürekli haberler çıkıyor. Bu konuda size güzel bir örnek vermek istiyorum. KEvin Rooke' un attığı bir Tweet' e göre elinde yüklü miktarda Bitcoin bulunduran şirketler var. Özellikle Grayscale Bitcoin Trust dene şirket 8.2 milyar dolar değerinde Bitcoine sahip. Bu miktar Skybridge Capital' in sahip olduğu fonun tamamına yakın bir miktar diyebiliriz. Konunun çok dışına çıkmadan Grayscale şirketi' nin elindeki Bitcoinleri zamanında çok çok ucuz bir fiyattan alıp yatırımını katlaması ihtimalini de belirtmek istiyorum.
 

Bu makaleyi hazırlayan mehmetyugioh isimli kullanıcı 0.00002208 Bitcoin kazanmıştır

0.00002208 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 12.47 Türk Lirası Değerindedir.


Üst