Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Smart Trade Coin Dolandırıcılığı

parnasizm

Uzman Onbaşı
Yarım saat kadar önce Twiterda karşılaştığım olay. Henüz netlik kazanmış değil fakat mağdurları var. Son paylaşımları dün yapılmış. Yatırımcıların büyük çoğunluğu türk.
Sadece defi de sorun olduğunu, böyle bir olayın yaşanmadığını söyleyen de var fakat mağdur sayısı fazla ve şirket bilgileri gizlenmiş. Ponzi ihtimali olabilir çünkü parasını katlayanlar da var ama yine de piyasaya göre yüksekten alım yapılmış. Umarım haber gerçek değildir. 48 saat sonra sorunun çözülebileceği bildirilmiş. 19 saat sonra netlik kazanır.

Yarım saat kadar önce Twiterda karşılaştığım olay. Henüz netlik kazanmış değil fakat mağdurları var. Son paylaşımları dün yapılmış. Yatırımcıların büyük çoğunluğu türk.
Sadece defi de sorun olduğunu, böyle bir olayın yaşanmadığını söyleyen de var fakat mağdur sayısı fazla ve şirket bilgileri gizlenmiş. Ponzi ihtimali olabilir çünkü parasını katlayanlar da var ama yine de piyasaya göre yüksekten alım yapılmış. Umarım haber gerçek değildir. 48 saat sonra sorunun çözülebileceği bildirilmiş. 19 saat sonra netlik kazanır.
takipçisi olup bilgi verirseniz sevinrim.

Şirket telegram kanalından battığını duyurmuş. Gerçekten çok yazık. İnsanların büyük bir kısmının böyle durumlarda ''oh olsun, hak etmişler'' tarzındaki yorumlarını okudukça daha çok üzülüyor insan.

Yönetici ekibini biraz araştırmak yeterliydi aslında. Kaybı olanlara çok geçmiş olsun.

sitemizde daha önce konuşulmuş
sitemizde genel olarak kimseyi etkilememiş
bu yüzden araştırmaya konu olmamış.
geçmiş olsun kayıp yaşayan herkese.
bu gibi durumlar bu sektörü olumsuz yönde etkiliyor.

Şu an için STC nin battığı kesinleşti mi yani ? Yatırımı olan arkadaşlar direk sıfırı mı boylamış oluyor bu durumda :(
Hocam, bir kullanıcının telegram kanalında şirketin iflas ettiğini duyurduğunu okudum. Boş bulunup doğruluğunu teyit etme gereksinimi duymadan burada paylaştım fakat telegram kanalında konu ile ilgili henüz iflas açıklaması ile karşılaşmadım. Umarım söylentilerden ibarettir ve eğer öyleyse yanlış haber ve vaktinizi aldığım için özür dilerim. Yarını beklemekte fayda var gibi.

Şu an için STC nin battığı kesinleşti mi yani ? Yatırımı olan arkadaşlar direk sıfırı mı boylamış oluyor bu durumda :(
STC Studen Coin değil mi? :eek:

Hocam, bir kullanıcının telegram kanalında şirketin iflas ettiğini duyurduğunu okudum. Boş bulunup doğruluğunu teyit etme gereksinimi duymadan burada paylaştım fakat telegram kanalında konu ile ilgili henüz iflas açıklaması ile karşılaşmadım. Umarım söylentilerden ibarettir ve eğer öyleyse yanlış haber ve vaktinizi aldığım için özür dilerim. Yarını beklemekte fayda var gibi.
Yinede teşekkürler hocam net bilgi verin ona göre konu hakkında gereğini yapalım

Estağfurullah burada bizimle paylaşmak için vaktinizi ayırmanız bile yeterli, her ne olursa olsun vaktiniz için teşekkürler, kendi adıma STC için herhangi bir yatırımım bulunmamakta, fakat çevremde bu coin için ciddi yatırım sağlamış arkadaşlarım mevcut bu yüzden takibindeyim, herhangi bir bilgiye ulaşamadım, herhangi bir gelişme olursa bilgilendirirseniz sevinirim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri