Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Socios United (SSU) Nedir?

socios ssu.jpg

Şu sıralar özellikle taraftar tokenların popularitesinin artmasıyla ilgi odağı haline gelen socios.com ve bu platformun yardımcı tokenı Chiliz'den bahsetmiştim. İlgili konuya buradan ulaşabilirsiniz. Bu konuda ise sizlere bu platformu kullananların merak edebileceği ve acaba ne işe yarıyor diye düşünebileceği bir tokendan bahsedeceğim. token adı Socios United (SSU).

Socios United, Socios platformu tarafından oluşturulan ve aynı Chiliz gibi 8.888.888.888 token arzına sahip, maksimum arzı belli olmayan bir tokendır. Chiliz'den farklı olarak; Chiliz platform üzerinden taraftar tokenların alınıp satılabilmesi olanak tanıyan yardımcı bir token görevi görürken, Socios United (SSU) daha çok yönetimsel işlerde boy göstermektedir. Socios.com platformu içerisinde kararlar verilirken kullanılacak olan Socios United (SSU) her yeni kullanıcıya ve eski hesap sahiplerine 1 adet olarak tanımlanmış durumdadır. Ayrıca daha önceki konuda da bahsettiğim token avı vasıtasıyla hedef başı maksimum 1 adet olmak üzere SSU toplanabilmektedir. Token avında Chiliz'e oranla daha fazla çıktığını da ayrıca belirtmem gerektiğini düşünüyorum.

Socios United (SSU), Socios platformu hakında karar verilmesi aşamasında ve yapılacak çeşitli oylamalarda kullanılmak üzere piyasaya sürülen bir token olmakla beraber alım satım işlemi yoktur. yani satılmadığı gibi aynı zamanda almak için token avı haricinde halihazırda bir yöntem bulunmamaktadır.

Platformu kullananlar tarafından sıklıkla eleştirilen bir token özelliği taşıdığını söylemekte yanlış olmaz. Token avı adı altında yapılmış olan kampanyada çoğunlukla bu tokenın çıkması, bir nevi ücretsiz token dağıtımı yapılıyor şeklindeki bir göz boyama olarak algılanmaktadır. Ayrıca halihazırda Chiliz (CHZ) adında bir yardımcı tokenı varken, böyle bir tokena neden ihtiyaç duyulduğu da bir diğer tepki nedeni sayılabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 1538

Şu sıralar özellikle taraftar tokenların popularitesinin artmasıyla ilgi odağı haline gelen socios.com ve bu platformun yardımcı tokenı Chiliz'den bahsetmiştim. İlgili konuya buradan ulaşabilirsiniz. Bu konuda ise sizlere bu platformu kullananların merak edebileceği ve acaba ne işe yarıyor diye düşünebileceği bir tokendan bahsedeceğim. token adı Socios United (SSU).

Socios United, Socios platformu tarafından oluşturulan ve aynı Chiliz gibi 8.888.888.888 token arzına sahip, maksimum arzı belli olmayan bir tokendır. Chiliz'den farklı olarak; Chiliz platform üzerinden taraftar tokenların alınıp satılabilmesi olanak tanıyan yardımcı bir token görevi görürken, Socios United (SSU) daha çok yönetimsel işlerde boy göstermektedir. Socios.com platformu içerisinde kararlar verilirken kullanılacak olan Socios United (SSU) her yeni kullanıcıya ve eski hesap sahiplerine 1 adet olarak tanımlanmış durumdadır. Ayrıca daha önceki konuda da bahsettiğim token avı vasıtasıyla hedef başı maksimum 1 adet olmak üzere SSU toplanabilmektedir. Token avında Chiliz'e oranla daha fazla çıktığını da ayrıca belirtmem gerektiğini düşünüyorum.

Socios United (SSU), Socios platformu hakında karar verilmesi aşamasında ve yapılacak çeşitli oylamalarda kullanılmak üzere piyasaya sürülen bir token olmakla beraber alım satım işlemi yoktur. yani satılmadığı gibi aynı zamanda almak için token avı haricinde halihazırda bir yöntem bulunmamaktadır.

Platformu kullananlar tarafından sıklıkla eleştirilen bir token özelliği taşıdığını söylemekte yanlış olmaz. Token avı adı altında yapılmış olan kampanyada çoğunlukla bu tokenın çıkması, bir nevi ücretsiz token dağıtımı yapılıyor şeklindeki bir göz boyama olarak algılanmaktadır. Ayrıca halihazırda Chiliz (CHZ) adında bir yardımcı tokenı varken, böyle bir tokena neden ihtiyaç duyulduğu da bir diğer tepki nedeni sayılabilir.
İşe yaramaz diyorsanız boşuna avlamaya gerek yok :(

Baş belasından başka bir şey değil. Gereği de yok zira Socios kullanan herkeste yüzlercesi var zaten. Dolayısıyla herkes oy kullanabiliyor.

Gerçekten uygulamadan soğutuyor, eskiden 6 saatte bir avladığımız dönemde yine az çok CHZ çıkıyordu, sonradan 12 saatte bire çıktı ama bu dönemdede yine CHZ çıkıyordu arada bir.
Şuan 24 saatte bir avlıyoruz, Haftada 1 CHZ çıkarsa şanslı geçirdim bu haftayı diyorum :)

Bende hiç çıkmadı chz ya da başka bise :cry:
Maalesef socios için kötü bir dönemde başladınız, Önceden tek toplamada 12 CHZ bile verdiği dönemler vardı. Çok güzel kazançlar elde edebiliyorduk ama şuan maalesef pek kullanılabilir bir durumda değil.
Taraftar tokenlerinin değerinin yüksek olması, Chz tokenin şuanki malum değeri ve yüksek bir kullanıcı kitlesinin olmasından dolayı bu şekilde kazançsız bir duruma geçmeye zorladı onlarıda tahminimce.

SSU nedir ? diye bir bakayım google'da dedim, bizim siteyi gördüm :)
açıkçası google üzerinden geldim :D

şimdi arkadaşlar şöyle düşünebiliriz aslında zamanınız varsa arada bir bakın. şans meselesi. Dogecoin neler yaptı :)
ben girdim baktım aklıma geldikçe zamanım oldukça arada bir bakıyorum, Chiliz ( CHZ ) ilerde bunu değerlendirebilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri