Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sophia'nın $700K NFT'si

• Konbuyu başlatan jupiterdianysa
  • Başlangıç tarihi
J

jupiterdianysa

Misafir
Robot Sophia'nın yapay zeka ile yarattığı NFT 700k dolardan alıcı buldu. NFT çılgınlığı durmak bilmiyor.

Andrea Bonaceto

Şu çirkin robotun yaptığı embesil resmi 700k dolara satıldı ya, daha da bir şey demiyorum. O sahte cicişlerinin yenini satışa çıkarsa 7m dolardan alıcı bulur herhalde o_O :unsure: :ROFLMAO:

Iyice şişmeye başladı diye düşünüyorum hocam, ne saticaklarini şaşırdılar. Saçma sapan robot kendi kafasını çizmiş, 700k dolara satmış

Iyice şişmeye başladı diye düşünüyorum hocam, ne saticaklarini şaşırdılar. Saçma sapan robot kendi kafasını çizmiş, 700k dolara satmış
Aslında insanlar neye para yatoracaklarını şaşırmış. Diğerleri de bunları yolmanın kolaylığından zevk alıyor.

Aslında en yalın bir dil ile biri şu nft nasıl oluşturulur anlatım konusu açsa bizde sebeplensek şu furyadan mis olur mis bakarsın parasını saçacak yer arayan bir çılgında bize denk gelir : ))

Aslında en yalın bir dil ile biri şu nft nasıl oluşturulur anlatım konusu açsa bizde sebeplensek şu furyadan mis olur mis bakarsın parasını saçacak yer arayan bir çılgında bize denk gelir : ))
Yapması kolay, anlatırım da eth fee yüzünden yayınlaması pahalıya patliyo

örnek lazım hocam
teoriniz nedir ?
Hocam kendimce şöyle yorumluyorum. Örneğin benim 100 K dolar bir param var illegal yollardan geldi ve aklamam gerekiyor. Size şöyle bir seçenek sunuyorum, ben attığım ilk tweeti nft olarak satıyorum. Şu 100K doları al benim nft mi 90 K dolara satın al.
Sonuçta serbest piyasa, kimse bu tweeti neden 90 K fiyata sattın diyemez, size de kimse neden 90 K verdin diyemez. Böylece satış gerçekleşmiş oluyor ve artık 100 K paramın 90 K sı yasal oluyor. Kalan 10 K sizin payınız. Satışın da vergisini ödediğiniz zaman buyurun paranız artık yasal.
Tabi bu benim kendi fikrim, böyle bir şey kesinlikle var diyemiyorum

Hocam kendimce şöyle yorumluyorum. Örneğin benim 100 K dolar bir param var illegal yollardan geldi ve aklamam gerekiyor. Size şöyle bir seçenek sunuyorum, ben attığım ilk tweeti nft olarak satıyorum. Şu 100K doları al benim nft mi 90 K dolara satın al.
Sonuçta serbest piyasa, kimse bu tweeti neden 90 K fiyata sattın diyemez, size de kimse neden 90 K verdin diyemez. Böylece satış gerçekleşmiş oluyor ve artık 100 K paramın 90 K sı yasal oluyor. Kalan 10 K sizin payınız. Satışın da vergisini ödediğiniz zaman buyurun paranız artık yasal.
Tabi bu benim kendi fikrim, böyle bir şey kesinlikle var diyemiyorum
Hocam böyle bakarsak gidip parayla saat de alabilir yani 100k dolarlık çanta, saat vs almak zor değil online. NFT olmasına gerek yok 100 milyon desek belki anlarım ama 100k aklama için değmez uğraşmaya net falan

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri