Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sorum Ve Önerim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim zaten forumda yeni açılmış.
Öncelikle çok başarılı buldum yöneticileri tebrik ediyorum bence bu şekilde yaz kazan şeklinde devam ederse önü çok açık,
inşallah forum yöneticileri kazanır ve kazandırırsınız.

Benim merak ettiğim konu ise bir bilgisayar yada bir internet üzerinden birden fazla hesap açılıyormu?
Eğer forum yöneticileri bu konu hakkında bir çalışma yapmamış ise bu sorun olacaktır öneride bulunmak istedim.

Ayrıca bu gün bir uyarı aldım dediğim gibi yeniyim yorum sayımı arttırmak için yorum atmıştım ancak uyarı aldım ama yorum öyle uyarı alınacak bir yorum değil gibiydi, önerilerinizi alabilirmiyim.

Asla sizin yaptığınız bir şey için suçlamıyorum.Buna hakkımda yok. Admin gerçekten saygılı ve hoşgörülü biri. Dün kopya makale olduğu için sistem beni uzaklaştırdı sağolsun kendisi yardımcı oldu.Sistemi yönetenlerden bir sorunum yok. Ancak dediğim gibi saçma sapan konular açılırsa tabii ki dediğinize katılıyorum. Hiç bir anlamı olmayan sadece post için yazılan yorumlar olmamalı.Ancak şunuda tekrar belirtiyorum ben açık konuşayım para kazanmak için buradayım. Evet forumda gezerken bir şeyler öğrenmekde istiyorum yeni gelen arkadaşlarada yardımcı olmak istiyorum. Ancak 12 dakikalık bir kısıtlama var zaten sistem tarafından eğer hiç forum ile alakalı olmayan ' ben burada napıyorum ?' Ya da 'sizce şu ayakkabıyı alsam ne olur? ' Gibi başlıklar olur ise o zaman söylediklerinize katılıyorum. Fakat ben her 12 dakikada bir makale paylaşınca aynı tepkiyi alacakmıyım onu öğrenmek istiyorum ? Çünkü her paylaştığım makale ortalama 1000 kelime olacak ve BTC ile olacak. Sırf yüksek para kazanıyorum diye sorun yaşarmıyım ? Dün böyle bir konu açmıştım ne kadar ileri gider bu sistem diye ? Bunlarıda açıkcası öğrenmemiz gerek. Sizde bir yerden kazanıyorsunuzdur belki de daha kazanmıyor olabilirsiniz. Ancak forumda yapılan reklamlar ile ben kayıt oldum. Bana mantıklı geldi bir makale 5 levelde 12,5₺ kazandırıyor. Neden sipariş alıp uğraşayım yada yazıp hazır makale olarak satılmasını bekleyim ? Bende mantıklı geldi üye oldum. İlk 3 level kazandırmıyor. İnsanlar da yorum ve konu açarak level yükseltmeye çalışıyor gibi düşünün. İşin içine para kazanmak girdiğinde ülkemizde zaten işssizlik oranı yüksek emekli abilerimizin maaşı yetmiyor. Böyle sistemler arıyor. Para kazanmak için elinden geleni yapmaya çalışacaklardır. Bunları ön gördüğünüzü düşünüyorum açıkcası.Tekrardan söylüyorum yanlış bir şey yazdıysam lütfen özelden görüşelim benide aydınlatın efendim.

Saygılarımla..

Gerçekten biz neyi tartışıyoruz? Bu konu için haklı olduğunuza gerçekten inanıyormusunuz? Yaptığınız hemen hemen her forumda ceza gerektiren bir eylem ki ceza sisteminde şimdilik ılıman davranmaya çalışıyoruz.

Neyse dediğim gibi hemen hemen her yerde olduğu gibi kurallar var. Kurallar olmadan burası ne olur Bir düşünün. İyi forumlar.
Ben haklı olduğumu falanmı söyledim hocam ne demek istediniz anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri