Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Stark chain adındaki yeni kripto para hakkında

Herkese günaydın hayırlı cumalar.
Bu starkchain'le ilgili olarak kimler neler biliyor?
Merkeziyetsiz olduğunu söylüyorlar blokchain ağı kullanılıyor ve yatırdığımız paraları 1 yıl dolmadan çekmiyoruz.
Fakat kazanç sistemi çok güzel, madenciliğe koyduğumuz paraya dokunmadan üretim yaparak kazanıyoruz. Yani bir meyve ağacı dikmiş ve sürekli meyvesini yiyorsun. Aslında böyle bakınca gayet iyi ama yine de herkesin fikrine ihtiyacım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kripto paraların sa
Duymamıştım. Anlattıklarınıza göre saadet zinciri, ponzi. Yani dolandırıcılık. Web sitesine ve whitepaper'ına baktım onlar da özensiz. Uzak dururdum ben olsam.
Ne kadar belli ediyor kendini değil mi... Tam bir tuzak.

bu tarz şeylerden uzak durmanızı tavsiye ederim madencilik bu sektörde en yaygın dolandırıcılık yöntemlerinden biri stark chain için dolandırıcıdır demiyorum ama yüksek risk içeriyor.

Duymamıştım. Anlattıklarınıza göre saadet zinciri, ponzi. Yani dolandırıcılık. Web sitesine ve whitepaper'ına baktım onlar da özensiz. Uzak dururdum ben olsam.
Etherscan da işlem gören bir token bu stark chain ve çok güveniyorlar kime sorsam (stark madenciliği yapan) kesinlikle doğru bir yatırım yaptığımı söylüyorlar

Etherscan da işlem gören bir token bu stark chain ve çok güveniyorlar kime sorsam (stark madenciliği yapan) kesinlikle doğru bir yatırım yaptığımı söylüyorlar
Refeanslarıyla üye olup yatırım yapmanızı da istiyorlar mı? :) Halihazırda borsalarda listelenmiş olup, bir projeye bağlı olarak hizmet veren birçok coin var ve Proof of Stake yöntemiyle madencilik yapma şansı mevcut. Sizi yönlendirmek istemem ama ben olsam bu şekilde madencilik yapmayı tercih ederdim.

Stark chain insanda kuşku uyandıran bir proje.
Bir de Wider Coin projesi var. Son bir kaç aydır Youtuberların üstünde çok durduğu bir proje.
Pis kokular geliyor burnuma. Ponzi olması muhtemel.
Bilgisi olan var mı?

ikisini de ilk kez duydum. starkchain whitepapera şöyle bir baktım da bir beklenti oluşturmadı bende

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri