Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Stormgain Kripto Para Borsası

heraclees

Kıdemli Çavuş
Stormgain borsası kaldıraçlı kripto para vadeli işlemi yapmamıza olanak sağlayan bir borsadır. Hatta sadece kaldıraçlı vadeli işlem yapılması için oluşturulduğunu söylesem yalan olmaz. Çünkü borsada minimum yatırım miktarı, minimum işlem miktarı ve minimum çekim miktarı olarak büyük miktarlar belirleyerek normal bir borsa gibi kullanmamızı zorlaştırıyor.

Stormgaim borsasında kaldıraçlı vadeli işlemlerin yanı sıra al sat işlemleri de yapmamıza olanak sağlıyor. Çok fazla kripto para seçeneği barındırmıyor sisteminde. Ama demirbaş olarak tanımlıyabileceğimiz bir çok kripto parayı bünyesinde barındırıyor.

Kaldıraçlı vadeli işlemlerden bahsetmek istiyorum. Kaldıraçlı vadeli işlemler piyasada aktif işlem yapan insanların piyasalarda daha büyük hacim kullanarak büyük hacimli işlemler yapabilmesine imkan sağlar. Kaldıraç oranı örneğin 1:10, 1:20 şeklinde ifade edilir. Burayı okumak kolaydır. Örneğin 1000 dolarlık bir yatırımı 1:10 kaldıraç ile işleme sokarsanız 10000 dolarlık işlem hacmi ile işlem yapmış olursunuz. Kaldrıaç oranı her ülkede farklı değerlerde belirlenir. Türkiye Cumhuriyeti SPK (Serbest Piyasa Kanunu) ile maksimum kaldıraç oranı belirlemiştir. Bu oran 1:10'dur.

Stormgain borsasının güzel yanlarından birisi, kendi içerisinde koinlerin sinyallerini vermesidir. Evet ciddi anlamda ücretsiz bir şekilde sinyal alabileceğiniz bir sistem mevcut. Tabii ki burada sizleri uyarmalıyım. Bu sistemde ki sinyallerin benim takip ettiğim kadarı ile %65 lik bşr başarı yüzdesi var diyebilirim. Bundan dolayı lütfen bütün paranızla buranın sinyaline güvenerek işlem yapmayın çok riskli.

Stormgain borsasının usdt cinsinden minimum ücret miktarları ise şu şekilde;

- Minimum USDT yatırma: 1 USDT
- Minimum USDT çekme: 50 USDT
- Çekme ve yatırma ücretleri: Yatırırken herhangi bir ücret kesilmiyor. Çekim yaparken 5 USDT çekim ücreti mevcut. Ek çekim ücreti %0.1'dir.
- Minimum kaldıraçlı vadeli işlem limiti: USDT cinsinde işlemlerde en az 10 USDT lik işlem açmanıza müsade ediyor sistem

Stormgain borsasında içerisinde kaldıraçlı işlemlerinde olduğu çok geniş bir video eğitim sistemine sahiptir. Sadece Stormgain borsası için değil genel olarak bütün terim ve kullanımlar gösterilmektedir incelemeniz çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Stormgain borsasının Türkçe desteği mevcuttur. Herhangi bir sıkıntı yaşamamanız açısından bu değerli bir kriter bence.

Stormgain borsasında gerçek zamanlı demo hesabını kullanabilir ve denemeler yapabilirsiniz bu gayet kullanışlı bir özellik öneririm.

Şimdi en can alıcı kısma gelmek istiyorum. Kiminiz burayı çok uzun sürecek bir şey uğraşılmaz diyerek geçiştirebilir, fakat şunu söyleyebilirim sadece buradan onlarca dolar kâr etmiş arkadaşlarım var.

Ücretsiz Bitcoin Cloud Mining Sistemi

Stormgain borsası kendi içerisinde 4 saatte bir başlayabileceğiniz bulut bitcoin madenciliği sağlıyor sizlere. Bu bulut bitcoin madenciliğinde 10 dolarlık bitcoin biriktiğinde stormgain borsasında ki hesabımıza aktarabiliyoruz. Bu biriken 10 dolarlık bitcoini sadece borsa içi işlem için kullanabiliyoruz. Fakat bu 10 dolardan kazandığımız her şey bizim. Ücretsiz 10 dolarınızdan isterseniz 1000 dolar kazanın anında çekim verebilirsiniz.

Bulut bitcoin madencilik sistemi kazançları ise değişiyor. İlk kayıt olduğunuzda 0.5 lik bir madencilik hızı alıyorsunuz. Bu da şuan ki BTC değeri ile ayda 21 dolarlık bitcoin kazandırıyor bizlere. (Her 4 saatte bir çalıştırdığımızı düşünürsek.) Burada madencilik hızımızı arttırmak için sisteme yatırım yapmanız gerekiyot. Tabii yatırdığınız para sizin isterseniz yatırın çekin. Sadece o miktarda Stormgain hesabınıza toplam ya da tek seferde para atmanızı ister. Kısaca Storgain borsası yatırım hacminizin belirli seviyelere ulaşmasını istiyor. Bu seviyeler ve kazanç miktarları;

- 2. Madencilik hızı için 150000 dolarlık hacim gerekiyor. Bu seviyede ki hız sizlere ayda 42 dolar kazandırıyor.
- 3. Madencilik hızı için 750000 dolarlık hacim gerekiyor. Bu seviyede ki hız sizlere ayda 126 dolar kazandırıyor.
- 4. Madencilik hızı 2,5 milyon dolar ile 504 dolar kazandırıyor.
- 5. Madencilik hızı 7.5 milyon dolar ile 1598 dolar kazandırıyor.
- 6. Madencilik hızı 15 milyon dolar ile 3617 dolar kazandırıyor.
- 7. Ve son seviye madencilik hızı için 75 milyon dolar yatırım gerekiyor ve ayda 22296 dolar kazandırıyor.

Tekrar uyarmam gerekirse bu üstteki kazançlar sadece borsa içi işlemlerde kullanılıyor ve bu kullanımlardan kazandığımızı bizlere veriyor. Bir bakıma bonus işlem parası olarak düşünebilirsiniz.

Referans kazancı da mevcuttur ve referans linkiniz ile kayıt olup yatırım yapan insanlar yaptıkları yatırımların yüzde 15 ini kazanırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok şikayet var hakkında. Piyasaya göre değil sizin yaptığınız yatırımın tersi yönde hareket ediyor şeklinde. 2 telefondan test ettim, benzer sorunlar mevcut. İşin içinde çakallık var yani. Bedava mining olayına birşey diyemem

Ben bir süre kullandım Stormgain'i. Aslında sadece 4 saatte bir tıklayıp bonusu alıyordum. Sonra bu kazancı yalnızca borsa içinde kullanabileceğimi görünce bıraktım peşini. Tanıtımını yapan Youtuber bu durumdan bahsetmemişti tabii. Kaldıraçlı işlemlere şu anda pek cesaret edebileceğimi sanmıyorum.

Ben bir süre kullandım Stormgain'i. Aslında sadece 4 saatte bir tıklayıp bonusu alıyordum. Sonra bu kazancı yalnızca borsa içinde kullanabileceğimi görünce bıraktım peşini. Tanıtımını yapan Youtuber bu durumdan bahsetmemişti tabii. Kaldıraçlı işlemlere şu anda pek cesaret edebileceğimi sanmıyorum.
Aslında bedava miningle 10 dolar toplayıp ilk işlemlerinizle biraz ısınma yapabilirsiniz sistemi çözmek açısından çünkü binance de aynı sistem ilerde orayı kullanabilirsiniz. Sadece bedava mining kısmında kazandığınızla pratik yapmış olursunuz

Ben 10 dolar toplamıştım. Hatta aktardım cüzdana. 10 dolar olunca aktarılabiliyordu. Ancak kaldıraçlı işlemler konusunda hiç bir tecrübem ve bilgim yoktu. O yüzden denemedim bile. Öyle kaldı.

Ben 10 dolar toplamıştım. Hatta aktardım cüzdana. 10 dolar olunca aktarılabiliyordu. Ancak kaldıraçlı işlemler konusunda hiç bir tecrübem ve bilgim yoktu. O yüzden denemedim bile. Öyle kaldı.
Ben iki aydır kazıyordum geçen ayki kazancımı 3 gün önce aktardım, 10$ ile 3 defa kaldıraçlı al sat yaptım 16$ a çıkardım, Dün gece tekrar 10$ kaldıraç açıp beklerken sistem birden terse döndü ve -10$ da emir kapatıldı. Sonuç : 10$ bonus yerine 6$ gerçek bakiyem var halen kazmaya devam :) kaldıraçta dikkatli olmak lazım :sick:

Ben iki aydır kazıyordum geçen ayki kazancımı 3 gün önce aktardım, 10$ ile 3 defa kaldıraçlı al sat yaptım 16$ a çıkardım, Dün gece tekrar 10$ kaldıraç açıp beklerken sistem birden terse döndü ve -10$ da emir kapatıldı. Sonuç : 10$ bonus yerine 6$ gerçek bakiyem var halen kazmaya devam :) kaldıraçta dikkatli olmak lazım :sick:
Hayırlı olsun güle güle kullanın umarım çok daha fazla kazanırsınız diyeyim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,717
Son üye
MasTerCoin
Geri