Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Student Coin Scam or Legit ? Ödeme Yapmıyor ?

1622910274380.png

✍️ Student Coin (STC) 2. Aşama Ödül Ödülleri Güncellemesi adı altında yayınlanana Alt coins talk sitesinin yazısına göre ,

Student Coin Kullanıcılara sunduğu Bounty ödülünü dağıtmayı reddetmekte ve beş binden fazla üyenin hazırladığı
Telgram grubu ve kanal reklamları
Facebook paylaşımları,
LinkedIn paylaşımları,
Reddit paylaşımları,
Instagram paylaşımları,
Medium yazıları ve Youtube Tanıtım videoları için söz verdiği ödülleri dağıtmamaktadır. Bounty yöneticisinin dağıtım için ek zaman tanımasına rağmen dağıtmayı reddetmekte çok ufak bir kısma gönderim yapmıştır öyle ki bu rakam toplam ödülün 5/1 inden bile az durumda.
Bounty ekibi Student Coini dolandırıcı kategorisine almış ve CoinmarketCapte de dolandırıcı olarak şikayette bulunmuş durumdadır.

Bounty Dedektif Ekibinin ek açıklaması ;
Artık onlar hakkında geniş bir dolandırıcılık duyurusu yapmaktan başka seçeneğimiz yok. Ekibimiz bugün ek ödül ödemeleri gerektiği konusunda onlara ulaştı, ancak onlar açıkça reddettiler,Alandaki adil oyuncuları desteklemek için buradayız. Dürüst olmayan aktörler, kendi nüfuzlarıyla bunu etkilemeye ve sektörü herkes için adaletsiz hale getirmeye teşvik edilmemelidir.
Şeklindedir.

Kendilerinin söylediği dağıtım yapılacak miktar Student Coin ~$1 Million Worth Bounty (200,000,000 STC) değeri şeklinde .

Benim görüşüm , ekibin düzensiz tavrı yüzünden bu halde olduğunu düşünüyorum , onca büyük kanal reklamları ardından bu haber büyük bir dalgalanma yaratacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri