Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Student Token ICO Yatırım Fırsatı

nedre

Onbaşı
2021'in en büyük ICO'suna katılın!
Student Coin dijital ekonominin geleceğini değiştirmeyi hedeflemektedir.

Student Coin, kullanıcılarına kolayca kişisel, kurumsal, NFT ve DeFi tokenlerini oluşturma ve yönetme imkanı sunan ilk platformdur.

Student Coin nedir?
5fe74df2e91bfe1d2d51a310_hierarchy%201.png
Blockchain tabanlı bir proje
Yaygın tokenizasyonu ana akıma tanıtmak için Student Coin; kişisel, kurumsal, startup ve finansal tokenlerin kolayca oluşturulabileceği bir platform tasarladı.
5fef57cf6f3b7d315d4e7244_mortarboard%202.png
Üniversiteler tarafından desteklenir
Yolculuğunun başlangıcında Facebook'un yaptığı gibi, Student Coin dünyanın en iyi 500'den fazla üniversitesinden öğrenci ve kuruluşları birbirine bağlar.
5fef57f5d91ad3356a03968d_bitcoin%201.png
Temel değerler
ve kar payları

Temel değere göre Student Coin'i destekleyebilmek için, STC tokeni; şeffaflık, değer depolama, ödemeler ve düzenli kar payları gibi en verimli blockchain yardımcı programlarını destekler.
5fef58169c74e64c5367376b_verified-account%201.png
Herkese uygun
Student Coin, bugün bir sosyal medya hesabı oluşturmak kadar kolay bir şekilde herkese kişisel, DeFi ve NFT tokenleri oluşturma imkanını sağlar.
5fef5835559a42576da46032_virtual%201.png
Saydamlık
ve Yasallık

Uzun vadeli gelişimi ve yasallığı sağlamak için Student Coin Takımı, Avrupa Birliği mevzuatları ile tamamen uyumlu ve şeffaftır.
5fef584183f67d97ee69656b_spaceship%201.png
Ölçeklenebilir platform
ve borsa

Her kişi, kurum ve proje için token oluşturmaya izin vermek için STC, ekosistemini Ethereum'a ve kendi token borsasına, geliştirici terminaline ve mobil uygulamasına dayalı olarak oluşturur.

Ekli dosyayı görüntüle 30221

Her round 50000$ token satışı oluyor ve her yeni roundda token fiyatı 0.0002$ artıyor.

https://www.studentcoin.org/roadmap
Bugüne kadar yol haritasına sadık kalınmış. Kalan zaman için hedeflere göz atabilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/1r87iXQK9jNzPVYbgT50VfHhc9K-qABAm/view Yasal başvuru belgeleri

30 Nisan'da ico bitiyor toplam arzın %50si satılsa da satılmasa da. Ancak görünen tablo daha erken biteceği yönünde.

9 Mayıs'ta token çekilebilir hale geliyor. Öncesinde 4 küçük 1 büyük Asya borsasında listelemesi var. 21 Mayıs'ta da Dünyanın en büyük borslarında listelenme hedefleri var.

Bugün öğrendim refli linkten kayıt olmanız durumunda alımda %5 fazla token bonus olarak veriliyormuş yine de ben refli refsiz ekledim linkleri

Refli Link https://stctoken.co.uk/?ref=Ex4qyzoeg3

Refsiz Link https://stctoken.co.uk

Linke tıkla sağ üstteki 3 çizgiden sign up yazan yere tıkla

Mail adresi ve şifre belirleyip mail doğrulaması yap

Siteye giriş yap ve metamask yazan yerden buy tıkla

Karşına çıkan eth adresine bütçene göre eth gönder

Gönderim yaptıktan sonra siteden i have sent eth yazan yere tıkla

15dk içerisinde yatırdığınız eth kadar student token hesabına yansıyacak

Eth gönderirken paribu gibi komisyon almayan borsalar kullanırsanız daha kârlı olur

Sitede tr dil desteği var. Ayrıca youtubeda proje ile ilgili detaylı Türkçe videolar mevcut.

Benim yatırım kanıtım

Student.jpg

* Sanal ortamda her yatırım risklidir. Bu riski bilerek tokenı kendiniz de inceleyip öyle karar veriniz. Oluşabilecek zararlarda hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmem söz konusu değildir.

evet kore borsası olan probit 'te listelenecek.
hatırlatırsanız o günü güzel olur ;)

İlk çıktığında Düşüş yaşar mı Satmalımıyız yoksa bir süre beklemek daha mı iyi ?
İlk çıkışında bence kesinlikle düşüş yaşayacaktır. Çok fazla referans dağıtıldı çünkü %30 değerinde . Haliyle ref olanlar hemen satacaktır diye düşünüyorum.Ama Sene sonuna doğru güzel yerlere gelecek diye umuyorum kendi borsalarını da açmayı planlıyorlar.Tabiki yinede belli olmaz. Ama Türkler özellikle bu coine oldukça yüklendiler bende dahil :)

İlk çıkışında bence kesinlikle düşüş yaşayacaktır. Çok fazla referans dağıtıldı çünkü %30 değerinde . Haliyle ref olanlar hemen satacaktır diye düşünüyorum.Ama Sene sonuna doğru güzel yerlere gelecek diye umuyorum kendi borsalarını da açmayı planlıyorlar.Tabiki yinede belli olmaz. Ama Türkler özellikle bu coine oldukça yüklendiler bende dahil :)

Erken giren için her türlü fırsat olacaktır ama ilk başta sersemlemesini bekliyorum bir süre sonra hype a dahil olup hızla artacaktır. Ben alırken sanki bunun bir üniversite destekliyormuş gibi bir hava vardı, araştırdıkça böyle olmadığının farkına vardım. Ne kadar araştırılır o zamana kadar coin nereden nereye gelir bilemem, elimde de var bakıp göreceğiz.

2021'in en büyük ICO'suna katılın!
Student Coin dijital ekonominin geleceğini değiştirmeyi hedeflemektedir.

Student Coin, kullanıcılarına kolayca kişisel, kurumsal, NFT ve DeFi tokenlerini oluşturma ve yönetme imkanı sunan ilk platformdur.

Student Coin nedir?
5fe74df2e91bfe1d2d51a310_hierarchy%201.png
Blockchain tabanlı bir proje
Yaygın tokenizasyonu ana akıma tanıtmak için Student Coin; kişisel, kurumsal, startup ve finansal tokenlerin kolayca oluşturulabileceği bir platform tasarladı.
5fef57cf6f3b7d315d4e7244_mortarboard%202.png
Üniversiteler tarafından desteklenir
Yolculuğunun başlangıcında Facebook'un yaptığı gibi, Student Coin dünyanın en iyi 500'den fazla üniversitesinden öğrenci ve kuruluşları birbirine bağlar.
5fef57f5d91ad3356a03968d_bitcoin%201.png
Temel değerler
ve kar payları

Temel değere göre Student Coin'i destekleyebilmek için, STC tokeni; şeffaflık, değer depolama, ödemeler ve düzenli kar payları gibi en verimli blockchain yardımcı programlarını destekler.
5fef58169c74e64c5367376b_verified-account%201.png
Herkese uygun
Student Coin, bugün bir sosyal medya hesabı oluşturmak kadar kolay bir şekilde herkese kişisel, DeFi ve NFT tokenleri oluşturma imkanını sağlar.
5fef5835559a42576da46032_virtual%201.png
Saydamlık
ve Yasallık

Uzun vadeli gelişimi ve yasallığı sağlamak için Student Coin Takımı, Avrupa Birliği mevzuatları ile tamamen uyumlu ve şeffaftır.
5fef584183f67d97ee69656b_spaceship%201.png
Ölçeklenebilir platform
ve borsa

Her kişi, kurum ve proje için token oluşturmaya izin vermek için STC, ekosistemini Ethereum'a ve kendi token borsasına, geliştirici terminaline ve mobil uygulamasına dayalı olarak oluşturur.

Ekli dosyayı görüntüle 30221

Her round 50000$ token satışı oluyor ve her yeni roundda token fiyatı 0.0002$ artıyor.

https://www.studentcoin.org/roadmap
Bugüne kadar yol haritasına sadık kalınmış. Kalan zaman için hedeflere göz atabilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/1r87iXQK9jNzPVYbgT50VfHhc9K-qABAm/view Yasal başvuru belgeleri

30 Nisan'da ico bitiyor toplam arzın %50si satılsa da satılmasa da. Ancak görünen tablo daha erken biteceği yönünde.

9 Mayıs'ta token çekilebilir hale geliyor. Öncesinde 4 küçük 1 büyük Asya borsasında listelemesi var. 21 Mayıs'ta da Dünyanın en büyük borslarında listelenme hedefleri var.

Bugün öğrendim refli linkten kayıt olmanız durumunda alımda %5 fazla token bonus olarak veriliyormuş yine de ben refli refsiz ekledim linkleri

Refli Link https://stctoken.co.uk/?ref=Ex4qyzoeg3

Refsiz Link https://stctoken.co.uk

Linke tıkla sağ üstteki 3 çizgiden sign up yazan yere tıkla

Mail adresi ve şifre belirleyip mail doğrulaması yap

Siteye giriş yap ve metamask yazan yerden buy tıkla

Karşına çıkan eth adresine bütçene göre eth gönder

Gönderim yaptıktan sonra siteden i have sent eth yazan yere tıkla

15dk içerisinde yatırdığınız eth kadar student token hesabına yansıyacak

Eth gönderirken paribu gibi komisyon almayan borsalar kullanırsanız daha kârlı olur

Sitede tr dil desteği var. Ayrıca youtubeda proje ile ilgili detaylı Türkçe videolar mevcut.

Benim yatırım kanıtım

Ekli dosyayı görüntüle 2554

* Sanal ortamda her yatırım risklidir. Bu riski bilerek tokenı kendiniz de inceleyip öyle karar veriniz. Oluşabilecek zararlarda hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmem söz konusu değildir.
belki katılırım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri