Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Surfe.be - Uzantı İle Para Kazanmak

Yükleyeceğiniz uzantı sayesinde tarayıcınızda reklamlar cıkıyor bu reklamlar otomatik gösterilmektedir her gösterim için belli bir oranda ödeme alıyorsunuz. Uzantı ayarlarından banner gösterim seçeneklerinide ayarlayabilirsiniz. Size ayrıca video izleme veya websitesi ziyaret gibi seçeneklerde sunuyor. Bu bildirimler gelince onlarıda tıklayıp extra gelir sağlayabilirsiniz. Website ziyaretleri çok kısa çoğu 3 ile 10 saniye arasındadır. Sitede lvl tarzı sistem mevcuttur. Rating kısmınız sizin XP oranınızda her arttıgında reklamlardan daha çok kazanç sağlarsınız. Ayrıca current income kısmıda %100 olarak başlar siz rating atladıkça %200 kadar cıkar ve 2 kat daha fazla kazanç sağlarsınız. Sitede webmaster bölümüde var eğer websiteniz varsa burdan başvuru yapıp onay alırsa bannerları ekleyebilirsiniz her gösterim ve tıklamada para kazanabilirsiniz. Site min ödeme miktarı çok düşüktür 0,03 $ ödeme seçeneği var. Ödemelerinizi payeer hesabınıza alabilirsiniz.

Üyelik Linki: https://surfe.be

yok hocam be harcadığımız zamana yazık girdim siteye reklamlar 0.0004 dolar. bu da iyi hali yani. Öyle pc başında boş vakti çok olanlar için ideal de başka bir şeyle uğraşırken yapılmaz yani.

Bence saçmalıktan başka bir şey değil hocam :) Yani gerçekten iyi bri sistem değil. Bu tarz sistemlerden en fazla 20 30 tane kullanıcaksın günde biraz para gelsin :) Yani oturup 0,0000005 tl kazanacaksam ben napayım onu :)

Evet sadece altarnatif sunuyorum değişik yöntemleri araştırıyorum buldukça sizlerle paylaşıyorum yoksa benim kullandıgım birşey değil. Bu arada reklamların sürekli gösterilmesi için tarayıcıda aktif olmanız gerekmektedir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri