Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Swap Sitelerinde Yüksek APY'li Tokenler

yecele

Tuğgeneral
Arkadaşlar herkese selamlar. Dugün işlem yaptığım ve işlem hacmi de düşük olan bir merkeziyetsiz borsada yeni çıkan bir tokenin pool kısmına yatırım yaptım. %5000 den başlasa da %700 lerden giriş yaptım bu havuza. Şimdilik güzel de işlediğini söyleyebilirim.

Swap sitelerinde yüksek APY'ler nasıl bulunur? Yüksek yüzdeli APY'ler güvenilir mi? Swap siteleri ne kadar güvenli? APY nedir? Pancakeswap yüksek APY oranlı tokenler neler? Uniswap yüksek APY oranlı tokenler neler?

Bu konuda yeni çıkan merkezi olmayan borsaların riskinin çok yüksek olduğunu söyleyebilirim, Saadet zinciri misali %10k larda açılan havuzlarda ilk girerseniz kazanabilirsiniz ama her an her şey değişebilir tabi, scam ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Ben burada kendi kullandıklarımdan denk geldiklerimi paylaşacağım. Kullandığım merkeziyetsiz borsalar PancakeSwap, CafeSwap ve NiubiSwap 3lüsü ama fırsat yakalarsam güvendiklerime de giriyorum. CafeSwap ve NiubiSwap hacmi düşük merkeziyetsiz borsalardır kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ama ben kazanç sağladığımdan dolayı bu diğer ikilide gönül rahatlığıyla takılabiliyorum.

Tekrar ediyorum yatırımın her türlüsü risk, yatırdığınız bir kripto para bile ortadan kaçarsa paranız 1/100 oranına bile düşebilir. Ben çok yeni projelere karşıyım ama erken görüp değerlendirmek isteyenler de burada belirtebilir. Özellikle sizler de katılırsanız ben de bu 3lünün dışına çıkmış olurum sizler de yeni borsalar tanımış olursunuz.

Ben genel olarak %250+ paylaşacağım. Bu pool için olacak. Farm için paylaşım sınırım %400+ olacak. Ben genelde POOL takılıyorum ama nadiren hoşuma giderse FARM'a da girip likidite yapıyorum. Burada paylaştığım her şey yatırım tavsiyesi dışında olacaktır. Yazdığım her şeyi ben de alıyormuşum güveniyle almayın. Belki de ben almıyorum? FARM'a girerken çok özenle seçin likidite yapacaksınız sonuçta. 2'sinden biri sağlam düşse işe yaramayabilir likiditeniz. Bu risklerin hepsinin farkında olunuz.

Şimdi elimde böyle bir yüzde yok. Dün olduğu gibi oynadığım borsalarda yeni işlemlere denk gelirsem buradan belirteceğim bunları.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri