Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sweatcoin - Yürüyerek Kripto Para Kazan

Ben de kurmuştum öyle duruyor, 646.22 olmuş :) Aslında yürüyerek para kazandırma sistemi olarak diğer uygulamalardan daha eski olduğunu duymuştum fakat bir türlü borsalarda listelenme olmamış sanırım.

Eylül ayında başlayacağı yönünde bir yazı var uygulamada. Eylül'e pek bir şey kalmadı, neler olacak göreceğiz :)

Sürekli öteleyen, sürekli birşeylerin geleceğini vadedip hiçbrşeyi getirmeyen uygulama diyebilirim. Stepn Walken projeleri çıkmadan önce vardı. Şuan kral olurdu. Neyi beklediler kadar.

Bir de çıksa bile nasıl fiyatlanacak onu da merak ediyorum. Herkesin her gün attığı milyarlarca adım var. Şu an sitelerinde yazan ve hızla artan rakam şu:
24,102,435,802. Daha da devam ediyor. Yani çıksa bile bunun fiyatı çok düşük olmaz mı?

Bol sıfırlı bir coin görürüz diye düşünüyorum. Ardından borsalardaki sat işlemleriyle iyice dibi görür diye tahmin ediyorum. Kısacası çıksa bile iyi bir fiyatı olmaz sanırım.

Bir de çıksa bile nasıl fiyatlanacak onu da merak ediyorum. Herkesin her gün attığı milyarlarca adım var. Şu an sitelerinde yazan ve hızla artan rakam şu:
24,102,435,802. Daha da devam ediyor. Yani çıksa bile bunun fiyatı çok düşük olmaz mı?

Bol sıfırlı bir coin görürüz diye düşünüyorum. Ardından borsalardaki sat işlemleriyle iyice dibi görür diye tahmin ediyorum. Kısacası çıksa bile iyi bir fiyatı olmaz sanırım.
Çok büyük bir fiyatlama beklemek pek mantıklı değil zaten. Ayrıca ekip beni rahatsız ediyor. İlk çıkan uygulama bu alanda, bir kripto para çıkarmaktan aciz kaldılar. Her sene seneye çıkacak kripto parası vs. Söylentiler. Neyse bu kadar basit bir işlemi bile başaramayan ekipten Pek hayır beklemezdim.

Çok büyük bir fiyatlama beklemek pek mantıklı değil zaten. Ayrıca ekip beni rahatsız ediyor. İlk çıkan uygulama bu alanda, bir kripto para çıkarmaktan aciz kaldılar. Her sene seneye çıkacak kripto parası vs. Söylentiler. Neyse bu kadar basit bir işlemi bile başaramayan ekipten Pek hayır beklemezdim.

Picoin vakasına döndü desene hocam :)

Bence de çok düşük olacak ama herhangi bir kayıp yok. Zaten yürüyorsunuz kaybedeceğiniz bir şey yoksa denemeye değer :)

uygulamayı eskiden yükleyip sweat token kazananlar için iyi ama yeni yükleyip başlayanlar için çok karlı değil gibi duruyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,228
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri